ديدارعباس پالاش با خانواده معظم شهدا وايثارگران شهرستانهاي سراوان ،سيب وسوران ومهرستان
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۴
مدير كل بنياد شهيد وامور ايثارگران استان سيستان وبلوچستان در سفربه منطقه بلوچستان با خانواده معظم شهدا وايثارگران شهرستانهاي سراوان ،سيب وسوران ومهرستان ديداركرد.
 
به گزارش ايثارواحد سيستان وبلوچستان، عباس پالاش در سفر دوروزه به منطقه بلوچستان عصر شنبه 30 ديماه در ديدار باخانواده شهدا ي شهرستان سراوان گفت: نقش شهدا در وحدت مردم مرزنشین استان تأثیرگذار است وشهدا باعث نمونه شدن انقلاب اسلامی در جهان شدند و در حال حاضر نیز سبب خنثی شدن تهدیدات دشمن می‌شوند.
وي افزود: شهدا امت اسلامی را در جهان شکل دادند و فقط این امت مربوط به ایران اسلامی نيست و باید خارج از مرزها آن را جست‌وجو کرد.
ايشان همچنين روز يكشنبه يكم بهمن ماه در ديدار با خانواده شهدا وايثارگران شهرستانهاي سيب وسوران ومهرستان گفت: علمای اهل سنت و اهل شیعه در این منطقه مرزی با ابهت، وحدت و همدلی دین و فقه را جاری می‌کنند و نگاه دینی و اجتماع ما روح حاکم دین را دارد که نشان از وجود شریف شهدای گرانقدر است.
وی افزود:شان و درجه والای شهدا و ایثارگران نزد خدای متعال به اندازه ای است که خانواده شهداء و ایثارگران به عنوان سرمایه معنوی کشور و برکات جامعه مطرح هستند.
 
کد مطلب: 233078