داخلی صفحه یزد خبر
 
شهدا مظهر عزت و افتخار جامعه اسلامی هستند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۳
گروه فرهنگی: استاندار یزد با اشاره به اینکه شهدا مظهر عزت و افتخار جامعه اسلامی هستند گفت: همه ملت ایران زندگی خود را مدیون خون شهدا و ایثار جانبازان هستند و باید قدر ولی نعمتان حقیقی انقلاب اسلامی را دانست.
شهدا مظهر عزت و افتخار جامعه اسلامی هستند
 
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآنی(ایکنا) از یزد، محمود زمانی قمی، استاندار یزد ۳۰ دی ماه در دیدار با خانواده شهید سیدعلی محمد طبائی فرد اظهار کرد: سربلندی ایران اسلامی به برکت خون شهدا به دست آمده و شهادت والاترین توفیقی است که خداوند متعال قسمت و روزی بندگان خاص خود می کند .
زمانی قمی با اشاره به اینکه شهدا مظهر عزت و افتخار جامعه اسلامی هستند تصریح کرد: همه ملت ایران زندگی مادی و معنوی خود را مدیون خون شهدا و ایثار جانبازان انقلاب اسلامی هستند و باید قدر ولی نعمتان حقیقی انقلاب اسلامی را دانست .
وی افزود: رسیدگی به امورجانبازان و ایثارگران تنها وظیفه بنیاد شهید وامور ایثارگران نیست بلکه همه افراد جامعه درهر موقعیتی که هستند نسبت به این قشر فداکار وظیفه دارند.
استاندار یزد از رشادت و فداکاری شهدا و خانواده های آنان قدردانی کرد و با تاکید برادامه راه شهدا گفت: مسئولان برای انجام وظایف خود محتاج دعای خانواده شهدا هستند.
رئیس شورای استانی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تصریح کرد: ایثار و از خود گذشتگی شهدا و خانواده معظم آنها از مهم ترین عوامل حفظ انقلاب اسلامی و کشور است.
زمانی قمی با بیان اینکه خانواده شهدا با تقدیم فرزندان خود در راه انقلاب و اسلام کار بزرگی را انجام دادند، عنوان کرد: خانواده های معظم شهدا با تقدیم بهترین عزیزان خود در راه دفاع از آرمان های کشور و مرزهای آن کاری بس بزرگ و ماندگار انجام دادند که این مهم افتخار بزرگی برای تمامی ملت ایران است.
استاندار یزد اظهار کرد: امید است بتوانیم وظایف خود در خدمت رسانی به خانواده معظم شهدا و ایثارگران را به نحو مطلوب انجام دهیم تا در پیشگاه خداوند و نزد ملت شرمنده و مدیون خون شهدا نباشیم.
وی دیدار با خانواده شهدا را یک فرصت و افتخار برای مسئولان دانست و گفت: دیدار با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران باعث تجدید روحیه و توان برای خدمت بهتر به مردم قدرشناس میهن اسلامی است.
کد مطلب: 233083