داخلی صفحه کرمانشاه خبر
 
تیم پزشکی تخصصی ویژه جانبازان به منطقه زلزله‌زده اورامانات اعزام شدند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۴
رئیس کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: دو تیم پزشکی تخصصی به شهرستان ثلاث باباجانی اعزام شدند تا در روند بررسی پرونده‌های جانبازان و متقاضیان آن خدمت رسانی کند.
تیم پزشکی تخصصی ویژه جانبازان به منطقه زلزله‌زده اورامانات اعزام شدند
 
به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، غلامرضا طائبی در جلسه کمیسیون پزشکی شهرستان ثلاث باباجانی اظهار داشت: در این کمیسیون پزشکی که ویژه مناطق کرمانشاه و اورامانات شامل شهرستانهای ثلاث باباجانی، پاوه، جوانرود و روانسر بود پرونده 432 نفر از جانبازان و متقاضیان بررسی شد.
رئیس کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: به دنبال حضور حجت‌الاسلام شهیدی، ریاست عالی بنیاد در مناطق زلزله‌زده و در خواست مردم این مناطق در زمینه برگزاری کمیسیون پزشکی ویژه جانبازان این خطه، دو تیم پزشکی تخصصی از مرکز به شهرستان ثلاث باباجانی اعزام شدند تا روند بررسی پرونده‌های جانبازان و متقاضیان آن را به خوبی به انجام برسانند.
طائبی با بیان اینکه این تیم های پزشکی متشکل از پزشک فوق تخصص چشم، جراح مغز و اعصاب، ارتوپدی، متخصص داخلی و روان پزشک است عنوان کرد: پرونده‌های مستندسازی توسط بنیاد شهید استان بررسی و متقاضیان این منطقه معاینه می‌شوند.
همچنین مدیرکل بنیاد کرمانشاه با اشاره به اینکه ایثارگران عامل امنیت پایدار کشور هستند گفت: در تمام دنیا به ساکنین در مناطق مرزی به عنوان مرزداران جامعه توجه خاصی شده و در رفع مشکلاتشان تلاش می کنند و در کشور ما نیز که به این مسئله نگاه دینی و اعتقادی دارد توجه دو چندانی شده و برای رفع دغدغه‌های مردم مرزنشین تلاش بیشتری وجود دارد.
حجت‌الاسلام هادی عسگری با اشاره به اینکه با توجه به زلزله‌ای که در استان کرمانشاه به وقوع پیوست این نیاز هم احساس شد که ممکن است بعضی از مردم این مناطق حق و حقوقی داشته باشند به همین خاطر موظفیم آنچه که در توان داریم در خدمت این افراد باشیم.
وی با بیان اینکه مردم این منطقه حق داشتند که این کمیسیون در محل سکونت شان تشکیل شود بیان کرد: به همین  دلیل با تمهیداتی که به عمل آمد جلسات این کمیسیون ویژه جانبازانی که تشدید عارضه پیدا کرده و یا از متقاضیان ابتدا به ساکن بودند در شهرستان ثلاث باباجانی برگزار شد.
انتهای پیام/ ع
کد مطلب: 233128