تمام همت بنیاد بر حل مشکلات ایثارگران در سریع ترین زمان است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۴
مدیرکل بنیاد چهارمحال و بختیاری گفت: تمام همت بنیاد بر آن است كه در سريعترين زمان ممكن مشكلات خانواده شهدا و ايثارگران عزيز را رفع کند و در اين راستا همكاران بنیاد خود را ملزم به حل معضلات اين عزيزان می دانند.
تمام همت بنیاد بر حل مشکلات ایثارگران در سریع ترین زمان است
 
به گزارش «ایثار»، ملاقات عمومی مدیرکل و معاونین ستادی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان امروز دوشنبه 2 بهمن ماه 1396 با جامعه ایثارگری در دفتر مدیرکل برگزار شد.
فریبرز نجفی در این دیدار گفت: به دستور قرآن كريم ما بايد پدر و مادر خود را تكريم کنیم و از آنجا كه خانواده های شهدا و ايثارگران پدران و مادران معنوی ما هستند لذا تكريم آنان از واجبات است.
وی در اين ملاقات با تأكيد بر اينكه اين عزيزان اسوه ايثار و از خود گذشتگی هستند، گفت: خانواده های شهدا و ايثارگران در قيامت به شفاعت شهدا نزديكتر از ما هستند، پس ما هم بايد با خدمت به اين عزيزان خود را مستحق شفاعت ائمه و شهدا کنیم.
نجفی گفت: تمام همت بنیاد بر آن است كه در سريعترين زمان ممكن مشكلات خانواده شهدا و ايثارگران عزيز را رفع کند و در اين راستا همكاران بنیاد خود را ملزم به حل معضلات اين عزيزان می دانند.
گفتنی است در این دیدار تعداد 64 نفر از ایثارگران استان مسائل و مشکلات خود را مطرح و مسئولین مربوط دستورات لازم را به منظور تسریع در خدمت‌رسانی و روند امور اداری خانواده های شاهد و ایثارگر صادر کردند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 233172