مسئول هماهنگی امور ایثارگران نهاد ریاست جمهوری:
ساماندهی گلزار شهدا از برنامه های ویژه دولت است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۰
مشاور و مسئول هماهنگی امور ایثارگران نهاد ریاست جمهوری عصر دوشنبه با همراهی معاون هماهنگی امور عمرانی و مشاور امور ایثارگران استاندار، مدیر کل امور بانوان استانداری و فرماندار شیروان در گلزار شهدای این شهرستان حضور یافت و در حاشیه این حضور در گفت و گو با صدا و سیمای استان گفت: ساماندهی گلزار شهدا از برنامه های ویژه دولت تدبیر و امید است.
ساماندهی گلزار شهدا از برنامه های ویژه دولت است
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی، حجت الاسلام ولی زاده با بیان این مطلب که ساماندهی بخش عمده ای از گلزار شهدا در دولت یازدهم انجام گرفت، اظهار داشت: در برنامه ششم توسعه نیز اعتبارات مناسبی برای این منظور پیش بینی شده است.
وی افزود: امروز با تاکید دولت در شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت این ساماندهی در اکثر استان ها آغاز شده است و مناطق باقی مانده به علت عدم رضایت مردم منطقه و یا به علت پراکندگی محل دفن شهدا در یک منطقه است.
دیدار با خانواده شهیدان سید اسماعیل سید حسینی و حسن رعنایی و آزاده و جانباز احمد عوض پور و جانباز محمدرضا گلی از دیگر برنانه های این سفر بود که معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار در این دیدارها خاطر نشان کرد: تکریم و سرکشی از خانواده شهدا و ایثارگران مایه افتخار و روحیه بخش است.
محمدحسین علی نیا افزود: وجود فرزندان شهید با درجات علمی بالا نشانگر ادامه و تداوم راه شهداست و رشد یافتگان این مکتب مایه افتخار و مباهات کل کشور هستند.
علی نیا افزود: تربیت فرزندان شهدا کار سخت همسران آنان بود که این به برکت خون شهدا اتفاق افتاده است و این پایمردی و صبر مادران، پدران، همسران و فرزندان شهدا ایثار و از خودگدشتگی است.
وی ادامه داد: نهال ارزشمند جمهوری اسلامی ماحصل خون شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس بوده که امروز تنومند شده است و امروز فرزندان آنان می توانند تقویت کننده و تثبیت کننده آن باشند.
کد مطلب: 233299