عظیمی رئیس اداره بنیاد شهید وامور ایثار گران شهرستان سرایان:
حضور مسئولین ادارات در بین ایثارگران و رفع مشکلات آنان توسط ادارات شایسته تقدیر و ستایش است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۲
عظیمی رئیس اداره بنیاد شهید وامور ایثار گران شهرستان سرایان: حضور مسئولین ادارات در بین ایثارگران و رفع مشکلات آنان توسط ادارات شایسته تقدیر و ستایش است
 
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی، با حضور فرماندار شهرستان سرایان و معاون سیاسی و امنیتی  اجتماعی فرمانداری جلسه شورای مشورتی فرماندار شهرستان سرایان تشکیل شد.
به گفته عظیمی رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سرایان جلسه شورای مشورتی فرماندار تشکیل جلسه و در این جلسه موارد ابهام و یا تسهیل در قانون جهت هرچه بهتر خدمات به ایثارگران تشرح گردید.
در این جلسه ابتدا مسئول بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ضمن تشکر از مجموعه ادارات سطح شهرستان که با بنیاد شهید و امور ایثارگران نهایت همکاری و تعامل را دارند بیان نمود: بیشترین دیدار را از جامعه ایثارگری ائمه جمعه محترم شهرستان و فرمانداری و مجموعه وزارت کشور در شهرستان داشته اند و در این موضوع شهرستان سرایان جایگاه مناسب و ممتازی دارد.
عظیمی افزود: حضور مسئولین ادارات در بین ایثارگران و رفع مشکلات آنان توسط ادارات شایسته تقدیر و ستایش است.
تاکید بر برنامه راهبردی و عملیاتی منسجم در شهرستان، تشکیل شرکت تعاونی ایثارگری در شهرستان، توجه به جانبازان با درصد پائین، توجه به رزمندگان و حضور متخصص جهت پایش سلامت خانواده ها از جمله موارد مطرح شده در این جلسه نیز بود.
کد مطلب: 233351