رئیس اداره تبلیغات اسلامی اهر:
شهدا و ایثارگران اسناد معتبر بیعت با ولایت‌فقیه هستند
تاریخ انتشار : شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۲
رئیس اداره تبلیغات اسلامی اهر در دیدار از جانبازان این شهرستان گفت: اجر و منزلت شهدای فی سبیل الله نزد پروردگارشان بسیار بالا بوده و آنان نزد خداوند متعال روزی می‌خورند و بهشت برین بهای ایثار و ازخودگذشتگی‌شان است
 
به گزارش ايثار آذربایجان‌شرقی از اهر، رئیس اداره تبلیغات اسلامی اهر به‌اتفاق همکاران بنیاد شهید و امور ایثارگران از جانبازان این شهرستان دیدار کرد.
حجت‌الاسلام ستاری رئیس اداره تبلیغات اسلامی اهر در این دیدارها با تمجید از صبر، استقامت و شکیبایی خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر گفت: اجر و منزلت شهدا نزد پروردگارشان بسیار بالا بوده و بهشت برین بهای ایثار و ازخودگذشتگی‌شان است.
وی افزود: شهدا و ایثارگران اسناد معتبر تبعیت با ولایت‌فقیه هستند و امنیت و آسایش کشور، نتیجه رشادت‌های آنان است و همه باید قدردان ایثار آنان باشیم.
حجت‌الاسلام ستاری خاطرنشان کرد: از منظر نبی اکرم حضرت محمد(ص) شهدا پس از پیامبران بالاترین درجه را نزد خداوند متعال دارا هستند.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی اهر ضمن تبریک ولادت باسعادت عقیله‌ی بنی‌هاشم حضرت زینب (س) به همسران جانبازان به‌عنوان پرستاران واقعی، از سخت‌کوشی و بردباری این عزیزان قدردانی کرد و گفت: شما شیر زنان زینب گونه از عزیزانی پرستاری می‌کنید که بخشی از اعضای خود را در راه دفاع از اسلام و انقلاب فدا نموده‌اند به همین دلیل کار شما شایسته تقدیر است.
گفتنی است در این دیدارها از ایثارگری‌های جانبازان محمود حسنی، اسماعیل رمضانی و علی تقی زاده تجلیل شد.
انتهای پیام/
 
 
کد مطلب: 233447