توسط مدیرکل بنیاد در جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت فارسان عنوان شد
عيار و قيمت شهدا را هيچ ميزاني بجز ميزان الهي نميتواند بسنجد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۳
كساني هستند كه حاضرند در راه خدا تمام دارايي خود و حتي جان خود را فدا كنند تا ديگران بتوانند در سايه اين ايثار و جانفشاني رشد كنند، عيار و قيمت چنين كساني را هيچ ميزاني بجز ميزان الهي نميتواند بسنجد
 
به گزارش «ایثار»واحد چهارمحال و بختياري؛ جلسه شوراي ترويج فرهنگ ايثار و شهادت شهرستان فارسان با حضور مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان، فرماندار شهرستان فارسان، رئيس بنياد شهرستان فارسان و مسئولين شهرستاني برگزار گرديد.
فريبرز نجفي با بيان اينكه فرهنگ ايثار و شهادت از غني ترين فرهنگهاست گفت: شهدا متعلق به تمامي اقشار جامعه هستند.
نجفي گفت: كساني هستند كه حاضرند در راه خدا تمام دارايي خود و حتي جان خود را كه هر كس ذاتأ به آن تعلق دارد فدا كنند تا ديگران بتوانند در سايه اين ايثار و جانفشاني رشد كنند،عيار و قيمت چنين كساني را هيچ ميزاني بجز ميزان الهي نميتواند بسنجد.
نجفي اظهار داشت: فرهنگ ايثار در آموزه هاي ديني و ميهني ما بسيار ارج نهاده شده به طوري كه طبق آيات و روايات از بارزترين نشانه هاي انسانيت فداكاري و ايثار است در صورتي كه اين فرهنگ در غرب هيچ معنايي ندارد.
نجفي با اذعان اينكه تمام همت بنياد بر آن است كه فرهنگ ايثار و شهادت را در بين تمامي اقشار جامعه نهادينه سازد گفت: بايستي در برگزاري يادواره ها سعي شود همه اقشار جامعه با سيره شهداء آشنا شوند.
فريبرز نجفي در پايان با حضور در بنياد شهرستان و ديدار با ۱۵ نفراز خانواده معزز شهدا وايثارگر شهرستان در راستاي تسريع در خدمت رساني و روند امور اداري خانواده شاهد و ايثارگر دستورات لازم را صادر كرد.
انتهاي پيام/
 
کد مطلب: 233467