داخلی صفحه کرمان خبر
 
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران :
آثار کار فرهنگی در جامعه مستمر و پایدار است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۱۰
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران :کار فرهنگی استمرار دارد و اثر آن در جامعه مستمر و پایدار است.
آثار کار فرهنگی در جامعه مستمر و پایدار است
 
به گزارش ایثار واحد استان کرمان، حجت الاسلام کاویانی معاون فرهنگی آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران در دومین روز از سفر خود به استان کرمان صبح امروز مورخ 5 بهمن ماه 96 با حضور در بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کرمان پس از قرائت زیارت عاشورا با کارمند ستاد و شهرستان کرمان دیدار کرد.
پس از این مراسم کارگروه فرهنگی استان با حضور حجت الاسلام کاویانی،اعضای شورای معاونین استان، روسای بنیاد،معاونین و کارشناسان فرهنگی شهرستان ها در محل مهمانسرای بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان برگزار شد.
حجت الاسلام کاویانی ضمن تشکر از تلاش همکاران فرهنگی به تشریح چشم انداز فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران پرداخت و خاطر نشان کرد:کار فرهنگی با ارائه خدمات و تسهیلات فرهنگی تفاوت دارد، کار فرهنگی یک کار نظام مند و معطوف به نتیجه است.کار فرهنگی استمرار دارد و اثر آن در جامعه مستمر و پایدار است.
در ادامه برنامه های سفر معاون فرهنگی و آموزشی، قبل از ظهر با احمد علی رمضانی مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان دیدار کرد.
در این دیدار حجت الاسلام کاویانی ضمن تقدیر از صدا و سیما در جهت پوشش مناسب اخبار و رویدادهای حوزه ایثار و شهادت، به تعامل بیشتری بین بنیاد و صدا و سیما برای تولید برنامه هایی با محتوای ترویج فرهنگ والای ایثار و شهادت، تاکید کرد.
 آخرین برنامه ی سفر دو روزه حجت الاسلام کاویانی به استان کرمان دیدار با والدین شهید دوران دفاع مقدس محمدحسین کیانی و والدین شهید مدافع حرم ابوالفضل مرادی بود.
محمدعلی فقیه مدیرکل آموزش بنیاد در حاشیه ی سفر استانی معاون فرهنگی با دبیران ستاد شاهد دانشگاه های شهر کرمان دیدار کرد و در خصوص تعامل بیشتر جهت ارتقای سطح علمی فرزندان شاهد و ایثارگر با ایشان تبادل نظر کرد.
سید مستجاد حسینی مدیرکل امور هنری بنیاد از سالن استخر و مجموعه چندمنظوره ورزشی موسسه فرهنگی و توابخشی ایثار استان کرمان بازدید و از نحوه ارائه خدمات به ایثارگران در این مجموعه مطلع شد.
انتهای پیام./
کد مطلب: 233506