داخلی صفحه بوشهر خبر
 
کسب رتبه برتر روابط عمومی بنیاد بوشهر در کشور
تاریخ انتشار : شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۵۱
روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر در همایش مسئولان روابط عمومی‌های بنیاد و سازمان‌های تابعه موفق به کسب رتبه برتر در حوزه تبلیغات شد.
کسب رتبه برتر روابط عمومی بنیاد بوشهر در کشور
 
به گزارش «ایثار بوشهر»، همایش مسئولان روابط عمومی‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور و سازمان‌های تابعه ویژه برگزیدگان طرح ارزیابی روابط عمومی‌های برتر با حضور حجت الاسلام والمسلمین شهیدی نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در مشهد مقدس برگزار شد.
در این همایش روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر در حوزه تبلیغات موفق به کسب رتبه برتر شد.
حجت الاسلام والمسلمین شهیدی در این مراسم گفت: روش و نوع فعالیت روابط عمومی‌ها و رسانه‌ها در حوزه ایثار و شهادت در آرامش جامعه ایثارگری نقش والایی دارد و روابط عمومی خلاق با روش‌های نوین و ابتکاری بسیاری از مسائل را برای ایثارگران تبیین و آرامش را به ایثارگران منتقل خواهد کرد.
نماینده ولی فقیه، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به رسالت و نقش روابط عمومی‌ها در حوزه ایثار و شهادت افزود: نخستین نقش روابط عمومی بنیاد تعامل است و این تعامل با ایثارگران، رسانه‌ها و مسئولان به موفقیت منجر می‌شود ضمن اینکه عملکرد روابط عمومی‌ها نباید یکنواخت باشد و با برنامه‌ریزی مناسب و استفاده از روش‌های خلاقانه می‌توان جذابیت ایجاد کرد و رسالت اصلی روابط عمومی را محقق کرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 233516
 


 
 
فرهنگ ایثار و شهادت ضامن تحقق آرمان‌های انقلاب و مقوم انسجام اجتماعی
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...