رئيس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ملارد:
جشن‌ها و برنامه‌های انقلاب بايد از خلاقیت و نوآوری برخوردار باشد
تاریخ انتشار : شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۱
رئيس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ملارد گفت: مهّم‌ترين هدف در برگزاري مراسمات و برنامه‌هاي ايام‌الله دهه فجر بکارگیری خلاقیت و نوآوری همراه با نشاط و نظم در جشن‌ها و برنامه‌های انقلاب است.
جشن‌ها و برنامه‌های انقلاب بايد از خلاقیت و نوآوری برخوردار باشد
 
به گزارش«ايثار»؛ عنبر بیز در جلسه جمع‌بندی و هماهنگی برنامه‌های دهه مبارک فجر كه با حضور شاهقلیان معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری ملارد و ديگر اعضاي ستاد در سالن جلسات فرمانداری اين شهرستان برگزار شد ضمن تبریک ایام‌الله دهه مبارک فجر اظهار داشت: برپایی و زنده نگهداشتن ایام‌الله دهه فجر وظیفه همه مسئولان است؛ از اينرو باید تلاش كنيم که اين ايام مبارك به صورتي هر چه باشکوه برگزار شود.

وي بيان كرد: انقلاب اسلامي به راحتی به دست نیامده است كه به راحتي از دست برود؛ بلكه خون‌های زیادی براي  بارور کردن اين انقلاب ریخته شده است .

رئيس بنیاد شهید و امور ایثارگران ملارد در ادامه با اشاره به ويژه برنامه‌هاي اين ايام در شهرستان ملارد افزود: گلباران مزار شهدا، دیدار با خانواده‌های شهدای انقلاب و دعوت از جامعه هدف براي حضور در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن از جمله برنامه‌های بنیاد شهید در اين شهرستان است.

عنبر بيز همچنين تصريح كرد: مهّم‌ترين هدف اين بنياد در برگزاري مراسمات و برنامه‌هاي ايام‌الله دهه فجر بکارگیری خلاقیت و نوآوری همراه با نشاط و نظم در جشن‌ها و برنامه‌های انقلاب است.

در ادامه اين جلسه شاهقلیان معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری ملارد با تأكيد بر بسترسازی لازم برای مشارکت مردم در برگزاری جشن‌های انقلاب عنوان كرد: این جشن‌ها باید توسط سازمان‌های مردم‌نهاد و با شکوه و با نظم هر چه تمام‌تر برگزار شود.

وي با تأکید بر اینکه همه ما وظیفه ‌داریم امید را در مردم تقویت کنیم افزود: اگر خدشه‌ای به ‌نظام وارد شود همه ما مقصر هستیم.
انتهاي پيام/
کد مطلب: 233517