معاون فرهنگی اداره کل شهرستا‌های استان تهران:
خانواده‌هاي شهدا و ايثارگر الگوی صبوری، مقاومت و ایثار هستند
تاریخ انتشار : شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۲
معاون فرهنگی اداره کل شهرستان‌های استان تهران با بيان اينكه خانواده شهدا و ایثارگران مقام والایی در پیشگاه خداوند متعال دارند گفت: این خانواده‌ها الگوی صبوری، مقاومت و ایثار براي همه آحاد جامعه بويژه جوانان هستند.
خانواده‌هاي شهدا و ايثارگر الگوی صبوری، مقاومت و ایثار هستند
 
به گزارش « ايثار»؛ مرادی در ديدار با خانواده شهیدان مظفر و خرسند كه با حضور رؤسای ادارات فرهنگی اين اداره کل صورت گرفت، ضمن بررسی تخصصی از عملکرد و فعالیت‌های فرهنگی، ورزشی و آموزشی این شهرستان اظهار داشت: حضور در جمع این خانواده‌ها که الگوی صبوری، مقاومت و ایثار هستند جاي بسي مباهات است.

وي با بيان اينكه خانواده شهدا و ایثارگران مقام والایی در پیشگاه خداوند متعال دارند تصريح كرد: امنیتی كه امروز در جامعه ما حاکم است حاصل تلاش‌ها و ازخودگذشتگی رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و مدافعان حرم است که جان‌برکف به میدان جنگ رفته و در این راه شهید شدند.

معاون فرهنگی اداره کل شهرستان‌های استان تهران افزود:‌ خانواده شهدا حق بزرگی بر گردن مردم و مسئولان دارند؛ از اينرو سرکشی و دیدار از خانواده شهدا توفیق بزرگی برای ما است که در خدمت این عزیزان باشیم و از آنان برای تلاش بیشتر در انجام وظایف خود روحیه و انگیزه بگیریم.
انتهاي پيام/
کد مطلب: 233518