معاون بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران:
موفقيت در حوزه تعاون بنیاد نيازمند تحول همراه با خلاقيت و نوآوری است
تاریخ انتشار : شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۳
معاون تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران با اشاره به اهميّت معاونت تعاون در اين بنياد گفت: موفقيت در اين حوزه نيازمند تحول همراه با خلاقيت و نوآوری است.
موفقيت در حوزه تعاون بنیاد نيازمند تحول همراه با خلاقيت و نوآوری است
 
به گزارش« ايثار»؛ رجبی معاون تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران در بازديد از بنیاد شهید شهرستان ملارد كه با حضور داود آبادی رئیس اداره مسکن بنياد شهيد و باشی کارشناس مسکن اين بنياد صورت گرفت، ضمن ارزیابی حوزه تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ملارد اظهار داشت: بايد راهکارهای لازم جهت بهبود روند فعالیت‌های بنیاد شهيد در حوزه تعاون به كار گرفته شود.

وي ضمن تبادل نظر با عنبر بيز رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ملارد با بيان اينكه خدمات‌رسانی و اقدامات فرهنگی دو بخش مهّم بنیاد هستند افزود: تمام رکن خدمات‌رسانی بنیاد در معاونت تعاون و امور اجتماعی خلاصه می‌شود و این حوزه از نظر ما بخش بسیار مهّمی است که اگر موفق باشد، بنیاد موفق خواهد بود.

معاون تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران تصريح كرد: موفقيت در اين حوزه نيازمند تحول همراه با خلاقيت و نوآوری است كه خوشبختانه مسئولان در اين بخش همواره اين موضوع را مدنظر داشته‌اند.

گفتني است در پایان اين جلسه، از دو کارگاه اشتغال‌زايي قالی‌بافی و شمع‌سازی بازدید به عمل آمده و دستورات لازم جهت ارائه تسهيلات به منظور اشتغال‌زايي هرچه بيشتر صورت گرفت.
انتهاي پيام/
کد مطلب: 233519