رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ملارد:
جشن تکلیف آغاز پايبندي به باید و نبایدهای زندگي است
تاریخ انتشار : شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۷
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ملارد گفت: جشن تکلیف، بهترین و ماندگارترین خاطره همه افراد در طول زندگي است؛ چرا كه باید و نبایدهایی را به انسان می‌‌آموزد كه لازمه سعادت و نيكبختي در دنيا و آخرت، پایبند به آن است.
جشن تکلیف آغاز پايبندي به باید و نبایدهای زندگي است
 
به گزارش «ايثار»؛ عنبر بیز رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ملارد در مراسم برگزاري جشن تكليف دانش‌آموز دختر شهرستان ملارد در گلزار شهدای اين شهرستان برگزار شد خطاب به دانش‌آموزان اظهار داشت: جشن تکلیف، بهترین و ماندگارترین خاطره همه افراد در طول زندگي است؛ چرا كه باید و نبایدهایی را به انسان می‌‌آموزد كه لازمه سعادت و نيكبختي در دنيا و آخرت، پایبند به آن است.

وي بيان كرد: جشن بزرگ معنوی امروز در این مکان مقدس برپا شده است تا با بيعت با شهدا در ادامه مسير آن‌ها، مسیر درست زندگی خود را بشناسیم و تا زمانی که دنیا وجود دارد٬ تکلیف‌های را که قرآن در نظر گرفته است را عملی کنیم.

براساس اين گزارش؛ در این مراسم دانش‌آموزان با اجرای برنامه‌های مختلف و قرائت قرآن، دکلمه، پیمان‌نامه جشن تکلیف، سوگندنامه، نیایش، برنامه‌های شاد و آموزنده و نماز جماعت، آغاز سن تکلیف خود را جشن گرفتند، و به مقام شامخ شهدا ادای احترام كردند و سوگند ياد کردند که راهرو شهدا باشند و از شهدا درس زندگی و شجاعت و از خودگذشتگی بياموزند.
انتهاي پيام/
کد مطلب: 233521