گلزار شهداي امامزاده باقر(ع)، امامزاده حسن(ع) و امامزاده لطیف(ع) شهرستان بهارستان گلباران شد
تاریخ انتشار : شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۹
گلزار شهداي امامزاده باقر(ع)، امامزاده حسن(ع) و امامزاده لطیف(ع) شهرستان بهارستان به مناسبت ولادت با سعادت حضرت زینب(س) گلباران شد.
گلزار شهداي امامزاده باقر(ع)، امامزاده حسن(ع) و امامزاده لطیف(ع) شهرستان بهارستان گلباران شد
 
به گزارش «ایثار»؛ گلزار شهداي امامزاده باقر(ع)، امامزاده حسن(ع) و امامزاده لطیف(ع) شهرستان بهارستان به مناسبت ولادت با سعادت حضرت زینب(س) با حضور بيژن سلیمان‌پور فرماندار شهرستان بهارستان، حجت‌الاسلام و المسلمین محسن‌زاده امام جمعه بخش بوستان، مهندس عرب شهردار گلستان، مهندس شوندی شهردار نسیم‌شهر، محمدی رئیس بنیاد شهید اين شهرستان و ديگر مسئولان غبارروبی و گلباران شد.

محمدی رئیس بنیاد شهید شهرستان بهارستان در حاشيه اين مراسم  با بيان اينكه شهدا در هر لحظه دغدغه این را داشتند که دشمن را سر جای خود بنشانند اظهار داشت: شهدا وايثارگران ما هيچ‌گاه به دشمن اجازه ندادند كه لحظه اي  به این فکر کنند که می‌توانند به ذره‌ای از خاک و اعتقاد این کشور تعدی کنند.

وي بيان كرد: شهدای ما برای حفاظت و صیانت از مرزهای کشور رفتند و امروز ما باید خود را وامدار شهدا و خانواده‌هاي آن‌ها بدانیم.

رئیس بنیاد شهید شهرستان بهارستان در پايان با بيان اينكه حضور بر سر مزار شهدا به نوعی تجدیدمیثاق با آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب و دفاع مقدس است افزود:  باید با تمام توان در مسیر هر چه بیشتر تحقق این اهداف که رشد و تعالی نظام مقدس جمهوری اسلانی ایران را در پی‌دارد تلاش کنیم.
انتهاي پيام/
کد مطلب: 233522