داخلی صفحه لرستان خبر
 
روشنی مطرح کرد:
ساماندهی گلزار شهدای لرستان؛ نیازمند ۴ میلیارد تومان اعتبار
تاریخ انتشار : شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۹
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان با بیان این‌که برای ساماندهی گلزار شهدای لرستان ۴ میلیارد تومان اعتبار نیاز است، گفت: متاسفانه بنیاد در سال‌جاری هیچ‌گونه دریافت اعتباری نداشته و این عامل مهمی در عدم تحقق ساماندهی گلزار شهدا است
مراد روشنی
 
مراد روشنی
به گزارش ایثار لرستان" مراد روشنی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان با بیان این خبر اظهارکرد: شش هزار و ۳۰۱ مزار شهید در قالب ۶۱۵ گلزار شهدا در سطح لرستان وجود دارد.
وی خاطرنشان کرد: از این شش هزار و ۳۰۱ مزار شهید، تاکنون پنج هزار و ۳۳ مزار ساماندهی شده و یک‌هزار و ۲۶۸ مزار نیز ساماندهی نشده‌ است.
روشنی با بیان این‌که ساماندهی مزار ۴۵۹ شهید در حال اجرا بوده، ادامه داد: از ابتدای امسال تاکنون ۹۰ درصد این ساماندهی محقق شده است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان تصریح کرد: با وجود این‌که در کارگروه‌ها مصوب شده که تخصیص ۱۰۰ درصدی به بنیاد داده شود اما متاسفانه بنیاد در سال‌جاری هیچ‌گونه دریافتی نداشته و این عامل مهمی در عدم تحقق ساماندهی مزار شهدا است.
وی اعتبار مورد نیاز برای ساماندهی تمامی مزار شهدا را چهار میلیارد تومان عنوان و اظهارکرد: حفظ و نگهداری گلزارهای ساماندهی شده به‌عهده شهرداری و دهیاری‌هاست که متاسفانه در این زمینه نیز عملکرد ضعیفی را از این بخش‌ها شاهد هستیم.
انتهای پیام//
کد مطلب: 233529