داخلی صفحه ایلام خبر
 
سرپرست بنیاد ایوان:
رشادت‌های رزمندگان و شهدا راه توسعه را برای مردم ایران باز کرد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۵
سرپرست بنیاد ایوان بابیان اینکه آرامش امروز کشور مرهون خون شهدا است، گفت: دفاع و رشادت‌های رزمندگان، شهدا، جانبازان و آزادگان راه توسعه را برای مردم ایران باز کرد.
رشادت‌های رزمندگان و شهدا راه توسعه را برای مردم ایران باز کرد
 
به گزارش ایثار«ایوان»، ستار رستمی سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ایوان، در دیدار از خانواده شهدا و ایثارگران این شهرستان، ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا و ایثارگران از فداکاری و شکیبایی خانواده‌های آنان قدردانی کرد.
 ستار رستمی در این دیدارها بابیان اینکه تصور عراق در آغاز جنگ تحمیلی این نبود که جنگ طولانی شود و با استدلال‌های منطقی مانند حمایت کشورها از عراق، انقلاب در ایران و نبود ساماندهی در ارتش، تصور فتح سریع داشتند، گفت: صدام رشادت رزمندگان و عمق دیانت و عشق به وطن ایرانیان را در محاسبات خود نیاورد و درنهایت هم سرنگون شد.
رستمی بابیان اینکه تمام دلیل پیروزی‌ها سلاح و تجهیزات جنگی نیست بلکه قدرت معنوی، ایمان و اعتقاد به دفاع در برابر متجاوز پیروزی‌ها را رقم زد، گفت: دفاع و رشادت‌های رزمندگان و شهدا و جانبازان و آزادگان راه توسعه را برای ما باز کرد و ما هر چه داریم از این رشادت‌ها است.
وی خطاب به ایثارگران بابیان اینکه عملکرد شما شناسنامه‌ای برای افتخار کشور و مردم ایران است، گفت: از داشتن نیروهایی مثل شما روحیه می‌گیریم.
سرپرست بنیاد ایوان خطاب به خانواده شهدا بابیان اینکه شما اولاد و پاره تن خود را داده‌اید و امروز سربلند هستید و ما هم می‌دانیم که آرامش امروز کشور مرهون خون شهداست و قدردان خون شهدا هستیم، گفت: شهدا عزیز و بزرگ هستند.
رستمی با تأکید بااینکه برخی شهدا نخبه بوده‌اند، گفت: اگر این شهدا به فکر زندگی خود بودند می‌دانستند که بعد از دانشگاه زندگی آن‌ها تأمین است اما به ایمان و اعتقادات خود عمل و شهادت را انتخاب کردند و ما مدیون و قدردان رشادت‌های جانبازان هستیم.
وی تأکید کرد: اگر ایران در منطقه سربلند است و هیچ‌کس نمی‌تواند به آن تعرض کند به خاطر رشادت‌ها و شجاعت‌های شما جانبازان و ایثارگران است.
ستار رستمی در خطاب به جانبازان بابیان اینکه ما قدردان تلاش‌های شما هستیم و امیدواریم بتوانیم راه شمارا ادامه دهیم، گفت: شما افتخار مردم ایران هستید.
وی همچنین بابیان اینکه مادران شهدا صبر و تحمل سنگین و طاقت‌فرسایی دارند و خداوند هم صبر و تحمل آن‌ها را افزایش داده اما فراغ شهدا سخت و صبر مادران شهدا ارزشمند است، گفت: برخی عکس‌ها و خاطرات پیام قابل‌توجهی دارد و باید ثبت و ضبط شوند.
رستمی بابیان اینکه شهدا در بهترین جایگاه هستند و روح و یاد آن‌ها با خانواده شهدا است، گفت: از دیدن خانواده شهدا و جانبازان روحیه گرفتیم.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 233539