رئیس بنیاد شهید شهرستان ری خبر داد
تجلیل از خانواده‌های شهدای ری با برگزاری مراسم «شمیم شاهدان»
تاریخ انتشار : شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۱
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ری از تجلیل از خانواده‌های شهدای ری با برگزاری مراسم «شمیم شاهدان» در این شهرستان خبر داد.
تجلیل از خانواده‌های شهدای ری با برگزاری مراسم «شمیم شاهدان»
 
حسین نصرالله در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری فارس استان تهران اظهار داشت: مراسم «شمیم شاهدان» بعد از انقلاب و جنگ تحمیلی در استان تهران و در کشور برای بار اول اجرایی شده است.

وی تصریح کرد: این برنامه با حضور ۴۴ فرزند شهید که همراه با مادرانشان زندگی کردند و امروز ازدواج کردند و هر کدام یک فرزند دارند و درواقع با ۵۵ نوه شهید برگزار شد

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ری افزود: با توجه به دستور اداره کل امور ایثارگران بنیاد شهید که تأکید بر این‌گونه مراسم داشتند، برای اولین بار در بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ری، این مراسم را برگزار کردیم و فرزندان و یاوران شهید تجلیل شدند.

نصرالله بیان کرد: مراسم «شمیم شاهدان» برای تجلیل از یاوران فرزندان شهدا برای اولین بار در کشور به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ری در تالار پذیرایی وصال واقع در پل سیمان با حضور فرماندار ویژه شهرستان ری، خانواده شهدای منطقه ۲۰، امام جمعه موقت ری، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران و جمعی از هنرمندان برگزار شد.
انتهای پیام/۶۷۰۴۴/م10/
 
کد مطلب: 233635