مدیرکل بنیاد شهید شهرستان‌های استان تهران:
برنامه‌های قدردانی از خانواده‌های شهیدان در استان تهران ادامه می‌یابد
تاریخ انتشار : شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۲
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران گفت: برنامه‌های قدردانی از خانواده‌های معظم شهیدان در شهرستان‌های این استان ادامه می‌یابد.
برنامه‌های قدردانی از خانواده‌های شهیدان در استان تهران ادامه می‌یابد
 
نادر نصیری در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری فارس استان تهران اظهار داشت: خانواده شهدا سرمایه‌گذاران انقلاب اسلامی هستند؛ اعتقاد ما این است که خدماتی که شهدا به ‌نظام اسلامی ارائه دادند، منحصر به ‌فرد و تکرارنشدنی است.

وی گفت: برای شهدای انقلاب تنها جایگاهی که می‌توان تبیین کرد که فرضیه شخصی نباشد، همین عقاید متأثر از آموزه‌های دینی، احادیث و روایات است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران بیان داشت: مادران و همسران شهدا نیز عزیزانی هستند که به‌عنوان یاور در کنار فرزندان شهدای ما ماندند و می‌توان با عنوان ایثارگر آنان را تلقی کرد؛ شهیدان ما الگوی شرف و عزت برای یاوران شهدا هستند.

نصیری ادامه داد: ۴۴ فرزند شهید در شهرستان ری در سطوح مختلف مدارک تحصیلی خوبی دریافت کردند و در عرصه‌های مختلف اجتماعی مشغول فعالیت هستند.

وی تصریح کرد: فرزندان شهدا سفیران اخلاق، معرفت و محبت هستند و به عبارتی می‌شود گفت آنها سفیران گمنام اکرام‌ محسوب می‌شود؛ پس باید اکرام شوند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران اضافه کرد: برنامه‌های قدردانی از خانواده‌های معظم شهیدان در شهرستان‌های این استان ادامه می‌یابد.
انتهای پیام/۶۷۰۴۴/م10/
کد مطلب: 233637