داخلی صفحه بوشهر خبر
 
یادواره شهدای دانش‌آموز در آبدان برگزار شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۱
در آئینی با حضور مسئولان، یادواره شهدای دانش‌آموز بخش آبدان برگزار شد.
یادواره شهدای دانش‌آموز در آبدان برگزار شد
 
به گزارش «ایثار بوشهر» به نقل از مهر؛ معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری شهرستان دیر در یادواره شهدای دانش‌آموز بخش آبدان گفت: شهدا، پرچم‌داران فضیلت و جوانمردی هستند و امنیت و بالندگی نظام مقدس جمهوری اسلامی به برکت خون شهدا است.
مسعود تنگستانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ۳۶ هزار دانش آموز، اظهار داشت: شهدای دانش‌آموز دفاع از مملکت، دین و ارزش‌های دینی و جهاد را مقدم بر تحصیل دانسته و به ندای امام خمینی (ره) لبیک گفته و به سوی جبهه‌ها شتافتند و با نثار خون خود در مقابل دشمنان ایستادند.
وی با بیان اینکه شهدای دانش آموز در زندگی فردی و اجتماعی خود دارای روحیه‌هایی کاملاً معنوی و عاشق اهل البیت (ع) بودند، افزود: شهدا همگی ولایت مدار بودند و در مسیر ولایت با گام‌های استوار پیش رفتند.
تنگستانی گفت: دانش آموزان امروز هدف مستقیم تهاجم فرهنگی دشمنان هستند و برگزاری این‌گونه مراسمات باعث آشنایی آن‌ها با آرمان‌های انقلاب و خطرات جنگ نرم خواهد شد.
معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری شهرستان دیر با بیان اینکه دانش آموزان ما باید بدانند امکاناتی که آن‌ها امروز برای تحصیل دارند را مدیون خون شهدایی هستند، گفت: در عصر ارتباطات باید از ابزار و امکانات موجود استفاده بهینه داشت و فرهنگ شهادت و ایثار که جز ارزش‌ها و باورهای جامعه است را گسترش دهیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 233704