رئیس بنیادشهیدوامورایثارگران شهرستان قاین خبرداد:
یادواره شهدای انقلاب قاینات با سخنرانی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی برگزار میشود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۷
حجت الاسلام خداشناس رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قاینات خبرداد: مراسم گرامیداشت شهدای انقلاب شهرستان قاین با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی برگزار می شود
یادواره شهدای انقلاب  قاینات با سخنرانی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی برگزار میشود
 
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی، حجت الاسلام عباس خداشناس رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قاینات ضمن تبریک ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی با بیان اینکه بزرگداشت این ایام خاص که متعلق به نظام، انقلاب و اسلام است امری واجب و ضروری است، گفت: پیروزی انقلاب اسلامی اگر چه ثمره تلاش و رهبری حضرت امام(ره) و مجاهدت های مردم مومن و انقلابی بود اما در واقع عنایت خداوند شامل حال ملت ایران شد.
وی با اشاره به برنامه های پیش بینی شده بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قاینات در ایام الله دهه فجر گفت: مراسم غبار روبی گلزار شهدای جبل النور روز 12بهمن با حضور مسئولین شهرستان برگزار خواهد شد .
حجت الاسلام خداشناس از اجرای برنامه گلباران تمثال شهدای انقلاب شهرستان قاینات  که در روز 22 آذر 1357 و در راهپیمایی مردمی علیه نظام شاهنشاهی به شهادت رسیدند خبر داد و گفت: این مراسم صبح روز12 بهمن و با حضور مردم و مسئولین در چهار راه شهدا برگزار خواهد شد.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قاین گفت: به پاس گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب مراسم یادواره شهدای انقلاب قاینات در روز دوشنبه 15 بهمن همزمان با نماز مغرب وعشاء باسخنرانی حجت الاسلام عزیزی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی در مسجد جامع قاین برگزار خواهد شد.
وی دیدار با خانواده شهدای انقلاب را از دیگر برنامه های بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان  برشمرد و گفت: در طول دهه فجر نیز دیدار با خانواده شهدای روستای پهنایی و اکبریه با حضور مسئولین شهرستان برگزار خواهد شد.
حجت الاسلام  خداشناس اضافه کرد: مراسم میهمانی لاله ها نیز در روز پنج شنبه 19 بهمن همزمان با سراسر کشور در دو گلزار شهدای شاهیک و شهدای فرخ آباد قاین نیز برگزار خواهد شد.
کد مطلب: 233733
 


 
 
روز پرستار و همسر جانبازان
 

نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر ...