داخلی صفحه هرمزگان خبر
 
دلنوشته همسر شهید مدافع حرم استان هرمزگان عبدالحمید سالاری
تاریخ انتشار : يکشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۹
همسر شهید سالاری نوشته است: کسانیکه با خدا معامله می کنند خدا هم به آن ها عزت و سربلندی می دهد. خوشا بر معرفت، عشق و ایمان شهدا؛ آنها که با اوج گرفتن شان، روسفید شدند و نه تنها به انقلاب و کشور که به خانواده های خود نیز عزت داده اند.
دلنوشته همسر شهید مدافع حرم استان هرمزگان عبدالحمید سالاری
 
متن دلنوشته  همسر شهید عبدالحمید سالاری: شهادت عزت می دهد یکی را با سر، دیگری با قلب پاره اش و یکی هم با قطع شدن دستش؛ یکی با عشق حسین، سر می دهد، یکی به عشق علی اکبر جان می دهد و دیگری به وفای عباس علمدار دست می هد.

دین اسلام با شهادت امام حسین(ع) و شهدای کربلا، ماندگار شد و عزت پیدا کرد. ایران اسلامی نیز بعد از سالها از دفاع مقدس بار دیگر با خون شهدای مدافع حرم عزتی دوباره گرفت و همه دنیا نه با چشم سر که با دیده دل، مردانی را از تبار عاشورا دیدند که همچنان علی اکبرها می‌دهند تا سر حسین بر بلندای نیزه سلامت باشد و ماندگار. همچون شهید محسن حججی که سرداد و عزت خرید. بدنش تکه تکه شد اما شرافتمندانه ماندگار شد. و بقول همسرشان تو حاج احمد را انتخاب کردی و حاج احمد هم تو را. مثل خودش هم رفتی؛ با عزت و سربلندی.

کسانیکه با خدا معامله می کنند خدا هم به آن ها عزت و سربلندی می دهد. خوشا بر معرفت، عشق و ایمان شهدا؛ آنها که با  اوج گرفتن شان، روسفید شدند و نه تنها به انقلاب و کشور که به خانواده های خود نیز عزت داده اند.

و اما شما خواهران و برادران قطعاً بارها نام‌هایی چون زینبیون، فاطمیون، حشدالشعبی، نجبا و حیدریون، را شنیده‌ایم. نام‌هایی که هر کدام شناسه یگان‌های مجاهدانی از پاکستان، ایران، افغانستان، عراق و لبنان است،اما در میان این نام‌ها «نبویون» از همه گمنام‌تر است.
نبویون همان مدافعان حرم اهل سنت سیستان و بلوچستان هستند که در دفاع از حریم اهل بیت در سوریه ‌جنگندند.
شهید عبدالحمید سالاری نیز از شهدای نبویون بود. هرچند او خود شیعه بود،اما برحسب رفاقتی که با اهل تسنن داشت همراه این گروه راهی میدان جهاد شد. شهید عبدالحمید سالاری رفیق و همرزم اولین شهید مدافع حرم اهل تسنن شهید ملازهی بود که سوم آذر ماه سال 1394 درسوریه به شهادت رسید.
 
انتهای پیام./
 
کد مطلب: 233743