داخلی صفحه یزد خبر
 
درخشش یزدی‌ها در مسابقات «قرآن بنیادشهید و امورایثارگران»
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۴
گروه فعالیت‌های قرآنی: کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد در مسابقات سراسری قرآن کریم با کسب سه عنوان برتر این دوره حضور درخشانی را پشت سر گذاشت.
درخشش یزدی‌ها در مسابقات «قرآن بنیادشهید و امورایثارگران»
 
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآنی(یکنا) از یزد، کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد در مسابقات سراسری قرآن کریم با کسب سه عنوان برتر این دوره حضور درخشانی را پشت سر گذاشت.
در این دوره که با شرکت خادمین شهدای سراسر کشور به مدت سه روز در مشهدالرضا برگزار شد، شرکت کنندگان در رشته های مختلف تفسیر، قرائت، حفظ، مفاهیم و اذان با هم به رقابت پرداختند.
در مسابقات حفظ قرآن کریم در بخش آقایان علی اکبر عیوقی عنوان دوم را به خود اختصاص داد.
همچنین در بخش بانوان فاطمه ابویی مقام دوم رقابتهای حفظ را کسب کرد و فاطمه اخوان در رشته مفاهیم حائز عنوان دوم این دوره از مسابقات شد.
احمد ابراهیمی، مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران استان یزد با تقدیر از تلاش های مربیان در کسب این موفقیت بزرگ تاکید کرد: خدمت به قرآن کریم و آموزش صحیح فرزندان ایران اسلامی مایه روسفیدی در برابر این امانتهای الهی است.
ابراهیمی تصریح کرد: قرآن کریم که پیامبر گرامی اسلام در بین ما به امانت گذاشت حق بزرگی بر گردن ما دارد و شایسته است هر کس به سهم خود برای این حق را ادا کند.
کد مطلب: 233794