داخلی صفحه یزد خبر
 
مدیرکل بنیاد یزد: وحدت و همدلی رمز پیروزی انقلاب اسلامی بود
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۲
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد در نشست کمیته ایثارگران دهه فجر گفت: وحدت و همدلی رمز پیروزی انقلاب اسلامی بود.
مدیرکل بنیاد یزد: وحدت و همدلی رمز پیروزی انقلاب اسلامی بود
 
به گزارش «ایثار یزد» نشست کمیته ایثارگران دهه فجر با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران و نمایندگان دستگاه های فرهنگی استان در منزل شهید انقلاب اسلامی، محمدرضا هدایتی برگزار شد.
احمد ابراهیمی در این نشست با اشاره به لزوم برنامه ریزی مناسب برای بزرگداشت سی و نهمین سالگرد فجر انقلاب اسلامی گفت: وحدت و همدلی رمز پیروزی انقلاب اسلامی بود.
رئیس کمیته ایثارگران ستاد دهه فجر استان افزود: مردم مسلمان ایران با تبعیت محض از ولی فقیه زمان حضرت امام خمینی(ره) توانستند دودمان پهلوی را برای همیشه به زباله دان تاریخ بفرستند.
وی اجرای برنامه میهمانی لاله ها، غبار روبی و عطر افشانی قبور منور شهدا، سرکشی از خانواده شهیدان، برگزاری مسابقات مختلف فرهنگی ورزشی و تجلیل از ایثارگران را از مهم ترین برنامه های این کمیته اعلام کرد.
مدیرکل بنیاد یزد افزود: برگزاری یادواره 22 شهید دوران انقلاب اسلامی استان، حضور گسترده خانواده شهدا در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن و برگزاری هماش های فرهنگی و معرفتی در خصوص انقلاب اسلامی از دیگر برنامه هتایی است که به این مناسبت برنامه ریزی شده است.
ابراهیمی در پایان تصریح کرد: برای حفظ انقلاب اسلامی باید فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه و به خصوص بین نسل جوان ترویج شود و این مهم جز به همت و همکاری تمام مسوولان و نهادهای فرهنگی محقق نخواهد شد.
کد مطلب: 233795