داخلی صفحه سمنان خبر
 
رسالت جامعه پیروی از پیام شهیدان است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۳
رسالت امروز جامعه و آحاد مردم پیروی از پیام شهیدان است .
رسالت جامعه پیروی از پیام شهیدان است
 
به گزارش ایثار واحد سمنان ، حجت الاسلام حسن فریدون ، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سمنان در ادامه دیدارهای طرح سپاس روز شنبه 7 بهمن 96 به اتفاق امام جمعه گرمسار ، فرماندار و رئیس بنیاد شهرستان با سه تن از خانواده های شهدا و ایثارگران این شهر دیدار و از بردباری و بزرگواری و تلاش آنان در مسیر تحقق آرمانهای مقدس نظام و خواسته های شهیدان تجلیل و قدرشناسی کرد .
حجت الاسلام فریدون در این دیدارها طی سخنانی راه برون رفت از برخی مشکلات فرهنگی را تمسک به سیره و سلوک شهیدان دانسته و اظهار داشت : ساده زیستی ، تقوای الهی ، خدمت خالصانه به بندگان خداوند و تهذیب اخلاق ، رمز گزینش شهدا برای نیل به تقرب الهی بوده و امروز نیز برای حل و فصل بسیاری از مشکلات فرهنگی ، رسالت مسئولان و آحاد مردم پیروی از پیام و عمل به خواسته های شهیدان است .
مشخصات خانواده های مورد دیدار بدین شرح است :
1 – غواص شهید خسرو ملک قصابی ، فرزند اسد ا.. ، متولد 1344 و معلم اعزامی از سپاه گرمسار در تاریخ 21 بهمن 64 در منطقه عملیاتی اروند رود جاوید الاثر شد .
2 – دانش آموز شهید داود کیفری ، فرزند خداوردی ، متولد سال 1345 اعزامی از سپاه گرمسار در تاریخ 5 فروردین 61 طی عملیات فتح المبین در منطقه رقابیه به شهادت رسید .
3 – جانباز 25 درصد علی قنبری ، فرزند غلامحسین ، اعزامی از سپاه گرمسار در تاریخ 15 شهریور 58 به افتخار جانبازی نائل آمد . 
کد مطلب: 233837