داخلی صفحه زنجان خبر
 
جلسه هماهنگی برگزاری جشن انقلاب برگزار شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۱
جلسه هماهنگی برگزاری جشن انقلاب با هدف گرامیداشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران دوران انقلاب به ریاست مدیرکل بنیاد استان زنجان برگزار شد.
 
به گزارش ایثار واحد زنجان، جشن چهل سالگی انقلاب با حضور خانواده‌های شاهد و ایثارگر دوران انقلاب، فعالان حوزه ترویج ایثار و شهادت در همه شاخه‌ها، مدیران و مسئولان ادارت استان، شامگاه پنجشنبه 12 بهمن ماه در سالن شهید شهریاری صدا و سیما زنجان برگزار خواهد شد.
جلسه هماهنگی برگزاری جشن انقلاب با هدفی گرامیداشت یاد و خاطر شهدای انقلاب استان با حضور علی کاظمی مدیرکل، معاونان و مسئولان مربوطه برگزار شد.
در این جلسه هر یک از حاضران نظرات و پیشنهادات خود را ارائه کرده و آمادگی خود را نسبت به برگزاری هرچه مناسب‌تر مراسم اعلام کردند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان در حاشیه این جلسه با اشاره به اینکه پیروزی انقلاب یکی از اتفاقات مهم تاریخ است و هرگز از خاطره‌ها پاک نمی‌شود، افزود: اگر امروز به ماه بهمن و پیروزی انقلاب می‌بالیم به این دلیل است که رهبری مدبرانه امام خمینی(ره) و ایثار رزمندگان همیشه در صحنه شادی امروز را برایمان به ارمغان آورده است.
کاظمی اضافه کرد: استان زنجان شهدای والایی را تقدیم نظام و انقلاب کرده است و برگزاری جشن انقلاب فرصتی برای دیدار مجدد با ایثارگران دوران انقلاب و تجدید پیمان با آرمان‌های امام راحل و شهدا خواهد شد.
 
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 233856
 


 
 
سرو سرافراز
 

یادداشت: محمود عرب فرد