داخلی صفحه یزد خبر
 
لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۴۳
گروه فرهنگی: مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد گفت: برای حفظ انقلاب اسلامی باید فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه و بخصوص بین نسل جوان ترویج شود و این مهم جز به همت و همکاری تمام مسئولان و نهادهای فرهنگی محقق نخواهد شد.
لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه
 
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآنی(ایکنا) از یزد، احمد ابراهیمی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد صبح امروز در نشست کمیته ایثارگران دهه فجر در منزل شهید انقلاب اسلامی، محمدرضا هدایتی با اشاره به لزوم برنامه ریزی مناسب برای بزرگداشت سی و نهمین سالگرد فجر انقلاب اسلامی اظهار کرد: وحدت و همدلی رمز پیروزی انقلاب اسلامی بود.
رئیس کمیته ایثارگران ستاد دهه فجر استان افزود: مردم مسلمان ایران با تبعیت محض از ولی فقیه زمان حضرت امام خمینی(ره) توانستند دودمان پهلوی را برای همیشه به زباله دان تاریخ بفرستند.
وی اجرای برنامه میهمانی لاله ها، غبار روبی و عطر افشانی قبور منور شهدا، سرکشی از خانواده شهیدان، برگزاری مسابقات مختلف فرهنگی ورزشی و تجلیل از ایثارگران را از مهم ترین برنامه های این کمیته اعلام کرد.
مدیرکل بنیاد یزد افزود: برگزاری یادواره ۲۱ شهید دوران انقلاب اسلامی استان، حضور گسترده خانواده شهدا در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن و برگزاری همایش های فرهنگی و معرفتی در خصوص انقلاب اسلامی از دیگر برنامه هتایی است که به این مناسبت برنامه ریزی شده است.
ابراهیمی تصریح کرد: برای حفظ انقلاب اسلامی باید فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه و به خصوص بین نسل جوان ترویج شود و این مهم جز به همت و همکاری تمام مسوولان و نهادهای فرهنگی محقق نخواهد شد.
کد مطلب: 233880