داخلی صفحه مازندران خبر
 
ديدار با ايثارگران يك توفيق بزرگ براي همگان است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۶
استاندار مازندران پس از ديدار با دو خانواده شهيد شهرهاي نور و محمودآباد گفت:ديدار با ايثارگران يك توفيق بزرگ براي همگان است
ديدار با ايثارگران يك توفيق بزرگ براي همگان است
 

به گزارش ايثارواحد مازندران،مهندس محمد اسلامي استاندار مازندران به منظور قدرشناسي و سپاسگزاري و احترام به بازماندگان معزز شهدا و ايثارگران به اتفاق رضايي مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران روز دوشنبه نهم بهمن ماه در شهرستان نور در منزل طلبه شهيد ولي ا... محسني حضور يافت و با پدر بزرگوار و مادر مقاوم اين شهيد گرانقدر كه در بستر بيماري بسر مي برند عيادت نموده و از استقامت آنان تجليل و قدرداني به عمل آورد.

استاندار مازندران به همراه مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران بلافاصله در شهرستان محمودآباد از مادر صبور شهيدان والامقام ابوالقاسم، ابوالحسن و هادي محمدزاده عيادت كرد.

گفتني است استاندار و جمعي از مسئولين نماز جماعت مغرب و عشاء را در منزل شهيدان معظم محمدزاده اقامه كردند.

استاندار مازندران در ديدارها گفت:خانواده هاي معظم شهدا موجب افتخار كشور و جامعه هستند. وي افزود: ما هرچه داريم از بركت شهدا و خانواده هاي عزيز شهدا و ايثارگران است.اسلامي اظهارداشت: ديدار از اين عزيزان يك توفيق براي همه ما محسوب مي گردد.

استاندار مازندران تصريح كرد:امروز همه ما بايد به ايثارگران خدمت كنيم و هميشه به ياد اين عزيزان باشيم و به ديدار آنان برويم.  

مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران در حاشيه اين ديدارها با اشاره به ارزش ايثار و شهادت در جامعه اظهارداشت:استقامت و پايداري را بايد از خانواده هاي عزيز شهدا، جانبازان و آزادگان آموخت.

رضايي در خصوص ديدار و طرح سپاس از ايثارگران گفت: مسئولين، تكريم و قدرشناسي از ايثارگران را در برنامه هفتگي خود قراردهند.وي تصريح كرد: استاندار مازندران در راستاي طرح تكريم از ايثارگران و بررسي مسائل و مشكلات آنان ، هر هفته از خانواده هاي معظم شهدا، جانبازان و آزادگان شهرهاي مازندران ( بستري در بيمارستان و منزل) عيادت به عمل مي آورد.  

در اين ديدارها معاون عمراني استانداري،مشاور استاندار در امور ايثارگران ،فرمانداران و رؤساي شهرهاي نور و محمودآباد حضورداشتند.

انتهاي پيام/

 

 

کد مطلب: 233895