داخلی صفحه زنجان خبر
 
لزوم تبیین ریشه ای انقلاب برای نسل سوم
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۰
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان در دیدار با جمعی از بسیجیان و کارکنان سپاه ناحیه زنجان بر تبیین انقلاب برای نسل سوم انقلاب تاکید کرد.
 
به گزارش ایثار واحد زنجان به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان زنجان ، حجت الاسلام والمسلمین خاتمی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان در دیدار با جمعی از بسیجیان و کارکنان سپاه ناحیه زنجان که به مناسبت ایام الله دهه فجر انجام شد با تبریک این ایام ، پیروزی انقلاب اسلامی ایران را مرهون خون هزاران شهید دانست و بر تبیین این رشادتها برای نسل سوم انقلاب تاکید کرد.
وی با تاکید بر اینکه نسل سوم انقلاب، باید انقلاب را ریشه‌ای بشناسند، گفت: تبیین ایثار وفداکاریهای صورت گرفته برای انقلاب وظیفه ما مسؤولان است.
نماینده ولی فقیه در استان زنجان با اشاره به اینکه از سال 42 تا 56 بیش از 15 هزار شهید خون خود را برای انقلاب نثار کرده اند گفت: 220 هزار شهید دوران دفاع مقدس نشان دهنده این است که آمار شهدای حفظ انقلاب به مراتب بیشتر از شهدای انقلاب است.
وی با تاکید بر داشتن ثبات قدم در مسیر امامت ، ستون خیمه انقلاب اسلامی را ولایت عنوان کرد و افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از همه به ولایت نزدیک تر است.
حجت الاسلام والمسلمین خاتمی با بیان اینکه ایران در صدر اخبار رسانه های دنیاست افزود: این هراس دشمنان از انقلاب ایران اسلامی نشان دهنده قدرت کشورمان است و این انقلاب با عنایت خداوند شکستنی نیست.
حجت الاسلام فتحی مسؤل دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه زنجان نیز در این دیدار از عضویت بیش از یک چهارم جمعیت شهرستان زنجان در بسیج خبر داد.
 
 
انتهای پیام /
کد مطلب: 233899