حجت الاسلام عزیزی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی:
شهدا و ایثارگران مظهر عزت و افتخار جامعه اسلامی هستند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۵۴
حجه الاسلام عزیزی مدیر کل محترم بنیاد شهید وامور ایثارگران خراسان جنوبی : شهدا و ایثارگران مظهر عزت و افتخار جامعه اسلامی هستند
شهدا و ایثارگران مظهر عزت و افتخار جامعه اسلامی هستند
 
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی، حجت الاسلام عزیزی مدیر کل و خانه زرین مسئول بازرسی بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی در جریان سفر به شهرستان طبس، با چند تن از خانواده معظم شهدا و ایثارگران شهرستان طبس دیدار  و ایشان را مورد تفقد خود قرار دادند.
حجت الاسلام عزیزی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی در این دیدارها با بیان اینکه سربلندی ایران اسلامی به برکت خون شهدا و ایثارگران به دست آمده خاطرنشان کرد: شهادت والاترین توفیقی است که خداوند متعال قسمت و روزی بندگان خاص خود می کند.
حجت الاسلام عزیزی افزود: همه ملت ایران زندگی مادی و معنوی خود را مدیون خون شهدا و ایثار جانبازان انقلاب اسلامی هستند و باید قدر ولی نعمتان حقیقی انقلاب اسلامی را دانست.
وی گفت: رسیدگی به امور جانبازان و ایثارگران تنها وظیفه بنیاد شهید و امور ایثارگران نیست بلکه همه افراد جامعه در هر موقعیتی که هستند نسبت به این قشر فداکار وظیفه دارند.
حجت الاسلام عزیزی در پایان گفت: امید است بتوانیم وظایف خود در خدمت رسانی به خانواده معظم شهدا و ایثارگران را به نحو مطلوب انجام دهیم تا در پیشگاه خداوند و نزد ملت شرمنده و مدیون خون شهدا نباشیم.
کد مطلب: 233979
 


 
 
روز پرستار و همسر جانبازان
 

نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر ...