اطلاعیه فراخوان جذب هیئت علمی مرکز جذب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۸
اداره کل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران به نقل از مرکز جذب هیئت علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از اعلام فراخوان جذب هیئت علمی مرکز جذب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری خبر داد.
اطلاعیه فراخوان جذب هیئت علمی مرکز جذب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
 
به گزارش «ایثار»، متن اطلاعیه مرکز جذب هیئت علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به این شرح است:
سامانه فراخوان جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به منظور ثبت مشخصات متقاضیان جذب هیئت علمی در دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزشی و پژوهشی تحت پوشش آن وزارتخانه از 14 بهمن ماه لغایت 23 بهمن ماه به مدت 10 روز فعال است.
در این اطلاعیه آمده است: به دلیل محدودیت زمانی، توصیه می‌شود تمام متقاضیان شاهد و ایثارگر واجد شرایط، بخصوص مشمولین بند «پ» ماده 90 قانون برنامه ششم توسعه و ماده 71 قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران به سامانه جامع نور رضوی به آدرس http://www.mjazb.ir مراجعه و با دریافت فایل اعلام نیاز دانشگاه‌ها، نسبت به ثبت و پیگیری درخواست خود اقدام نمایند.
در ادامه این اطلاعیه آمده است: برابر بند «پ» ماده 90 قانون برنامه ششم توسعه، دانشگاه‌ها و مراکز و مؤسسات آموزشی و پژوهشی، وزارتخانه‌های علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مکلفند حداقل بیست درصد اعضای هیئت علمی مورد نیاز خود را به مشمولین شاهد و ایثارگر مذکور اختصاص دهند.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 233987