داخلی صفحه یزد خبر
 
نعمت استقلال, آزادی و جمهوری اسلامی به برکت خون شهدا حاصل‌ شده است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۶
به مناسبت فرارسیدن سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند مردم ایران در بهمن 57 یادواره شهدای انقلاب اسلامی در یزد برگزار می‌شود.
نعمت استقلال, آزادی و جمهوری اسلامی به برکت خون شهدا حاصل‌ شده است
 
به گزارش «ایثاریزد» بهمن‌ماه یادآور قیام خونین مردم مسلمان و قهرمان ایران علیه رژیم طاغوت و استکبار جهانی است.
حکومت دست‌نشانده‌ای که برای حفظ تاج‌وتخت خویش، ملت شریف میهن را در برابر اجانب تحقیر کرد و با اعطای حق توحش به آنان، لکه ننگینی را برای همیشه در تاریخ خفت‌بار خود به‌جای گذاشت.
اما بزرگ‌مردان و بزرگ زنان ایران اسلامی به رهبری پیر فرزانه خود خمینی کبیر (ره) در برابرشان ساکت نماندند تا تومار حکومت 2500 ساله شاهنشاهی را از ایران برچیدند.
دارالعباده یزد طبق روال هرسال بر آن است تا با برگزاری مجلس بزرگداشتی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گلگون‌کفن انقلاب اسلامی با آرمان‌های والای شهدا تجدید بیعت کنند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد با اعلام این خبر ضمن ادای احترام به مقام والای شهدای انقلاب اسلامی گفت: اگر امروز در کشوری مستقل و آزاد از بند استعمار و استکبار داریم، این حاصل خون مطهر جوانان انقلابی‌مان است.
احمد ابراهیمی تأکید کرد: نعمت استقلال, آزادی و جمهوری اسلامی به برکت خون شهدا حاصل‌شده است و باید همه ما قدر این نعمت بزرگ الهی را دانسته و شکرگزار باشیم.
وی افزود: مراسم بزرگداشت 22 شهید انقلاب اسلامی استان یزد شنبه 14 بهمن ساعت 8 صبح در پایگاه انقلاب مردم یزد مسجد روضه محمدیه برگزار می‌شود که از عموم مردم فهیم و قدرشناس دارالعباده به‌ویژه خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و سلسله جدید روحانیت دعوت می‌شود در این مراسم شرکت کنند.

 
کد مطلب: 234058