استاندار آذربایجان شرقی:
دهه فجر فرصت خوبی برای گرامی‌داشت شهدا/ خدمت به ایثارگران وظیفه همه دستگاه‌هاست
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۲
استاندار آذربایجان شرقی بر استفاده از امکانات دستگاه های اجرایی استان برای برگزاری یادواره‌های شهدا و گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران تاکید کرد و گفت: خدمت به جامعه ایثارگران وظیفه همه دستگاه‌هاست.
 
دکتر مجید خدابخش در نشست شورای مشورتی ایثارگران استان، با اشاره به حضور همه طیف‌های جامعه ایثارگران در این شورا، اظهار کرد: خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران هم توشه آخرت و هم مایه خیر و برکت در زندگی دنیوی است.
وی افزود: هرچه به این عزیزان خدمت کنیم ذره‌ای از ایثار و فداکاری چندین ساله آنان جبران نخواهد شد.
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه زیارت مزار شهدا و دیدار با خانواده شهدا از برنامه‌های ثابت سفرهای شهرستانی است، گفت: این اقدامات بیانگر این است که ما هیچ‌گاه ایثار و فداکاری این عزیزان را فراموش نمی‌کنیم.
وی همچنین دهه فجر را فرصت خوبی برای یادآوری ایثارگری‌ها و جان‌فشانی‌های شهدا دانست و گفت: مدیران از این فرصت برای سرکشی به خانواده‌های معظم شهدا و رسیدگی به مشکلات آنها استفاده کنند.
دکتر خدابخش در پایان با تاکید بر تلاش همه مدیران برای حل مشکلات جامعه ایثارگران، گفت: در اداراتی که محل مراجعات مکرر ایثارگران است مسئول مستقیم در این رابطه تعیین شود.
در این نشست برخی از مسائل و مشکلات خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران از قبیل تامین مسکن و اشتغال فرزندان شهدا و سامان‌دهی گلزارهای شهدای استان مطرح شد.
 
کد مطلب: 234147
 
 
 
روز پرستار و همسر جانبازان
 

نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر ...