داخلی صفحه مازندران خبر
 
نشست هم انديشي بيمه دي كشور با بنياد مازندران برگزارشد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۰
به منظور رفع مشكلات بيمه اي ايثارگران نشست هم انديشي بيمه دي كشور با بنياد مازندران برگزارشد
نشست هم انديشي بيمه دي كشور با بنياد مازندران برگزارشد
 
 
به گزارش ايثارواحد مازندران ، به منظور رفع مشكلات بيمه اي ايثارگران ، نشست هم انديشي بيمه دي كشور با بنياد مازندران با حضور مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران، معاون بهداشت و درمان و رئيس حراست بنياد و رؤساي بنيادهاي شهرهاي مركزي و شرق مازندران، مدير عامل بيمه دي ، رئيس امور شعب و رئيس حراست بيمه روز چهارشنبه يازدهم بهمن ماه در مجتمع فرهنگي ورزشي ايثار در ساري برگزارشد.
در اين نشست عباسعلي رضايي مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران ضمن تسليت سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) و گراميداشت دهه مبارك فجر و و نقش مهم امام خميني(ره) در پيروزي انقلاب اسلامي ايران طي سخناني گفت:ياد و نام شهدا و امام عزيز كه از دين و مرجعيت دفاع كردند و ملت ما را از بردگي و ظلم ستم شاهي نجات دادند در اذهان مردم ما بويژه نسل جوان امروز بايد زنده و ماندگار بماند و هرگز از ياد شهيدان و امام عظيم الشأن غافل نشويم.
وي به كارنامه درخشان بيمه دي در ارائه خدمات بيمه اي به ايثارگران اشاره كرد و افزود:اين درخشش بايد استمرار پيدا كند و مورد حمايت جدي قرارگيرد.
مدير كل بنياد مازندران تصريح كرد: به منظور دسترسي آسان به خدمات درماني بيمه اي، نمايندگي بيمه دي بايد در شهرستانها شكل گرفته تا رضايت مندي ايثارگران عزيز را كه اولويت اصلي بنياد بوده، فراهم گردد.
در ادامه اين نشست، بختياري مدير عامل بيمه دي در خصوص عقد قرارداد بيمه اي،تثبيت و پايش و ارتقاي كيفيت بيمه اي، مطالي را عنوان نمود.
وي از تعامل و همكاري مدير كل بنياد شهيدو امور ايثارگران مازندران با بيمه دي قدرداني كرد.
معاون بهداشت و درمان بنياد مازندران ، رئيس اداره حراست و رؤساي بنيادهاي تابعه ، مسائل و مشكلات مربوط به بيمه دي ايثارگران را بيان كردند.
مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران پيش از اين نشست در مجتمع فرهنگي ايثار در ساري از محل برگزاري كميسيون بررسي حق پرستاري والدين شهداي استانهاي مازندران و گلستان بازديد به عمل آورد.
گفتني است در اين كميسيون 3 هزار پرونده از والدين شهداي مازندران و 800 پرونده مربوط به استان گلستان به مدت پنج روز مورد بررسي قرار گرفته و ثبت در سيستم مي شوند.
انتهاي پيام/
 
کد مطلب: 234182