داخلی صفحه زنجان خبر
 
دیدار نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با کارکنان بنیاد استان زنجان
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۰
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی طی حضور در اداره کل بنیاد استان زنجان با کارکنان این نهاد انقلابی دیدار و گفتگو کرد.
 
به گزارش ایثار واحد زنجان، فریدون احمدی نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی در اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان حضور یافته و با حضور در محل کار کارکنان، ضمن تبریک گویی به مناسبت دهه مبارک فجر و تسلیت ایام شهادت حضرت زهرا(س) از آنان خواست همچون گذشته با توان بیشتری برای رضای خدا و جلب رضایت خانواده‌های شاهد و ایثارگر تلاش کنند.
احمدی پس از خداقوت گویی به تلاشگران و خدمت‌رسانان به خانواده‌های شاهد و ایثارگر در نشستی صمیمی با مدیرکل بنیاد استان نیز به گفتگو پرداخت.
در این نشست وی با بیان به اینکه تکریم خانواده‌های شاهد و ایثارگر یک وظیفه مهم و انقلابی است، افزود: خدمت به این قشر یک فرهنگ ارزشمند است که همه افراد باید در اشاعه آن کوشا باشند.
وی در ادامه به مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار زنجان نیز اشاره کرده و تاکید کرد: این مجتمع باید به سرعت به اتمام برسد تا بهترین نوع خدمات در اختیار خانواده‌های شاهد و ایثارگر قرار گیرد.
در ادامه مدیرکل بنیاد استان زنجان نیز با ارائه گزارشی از خدمات ارائه شده به جامعه ایثارگری و وضعیت خانواده‌های شاهد و ایثارگر گفت: دغدغه مسئولان بنیاد بر رفع مشکلات خانواده‌های شاهد و ایثارگر متمرکز است و جز خوشنودی خداوند و آنها هدفی ندارد. از این‌رو همه توان خود را برای رفع مشکلات جامعه ایثارگر به کار می‌گیرد.
همچنین وی اولویت‌های مهم بنیاد را یکی پس از دیگری برشمرده و از نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی خواست تا مسئولان این حوزه را در راستای رفع موانع جامعه ارزشمند ایثارگر یاری کند.
 
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 234251