داخلی صفحه زنجان خبر
 
وجود نزدیک به 30 شهید سند افتخار استان زنجان در دوران انقلاب است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۰
حجت الاسلام خاتمی گفت: استان زنجان در دوران انقلاب نزدیک به 30 شهید والامقام را تقدیم کرده است در واقع وجود این شهدا سند افتخار استان زنجان در دوران انقلاب است.
 
به گزارش ایثار واحد زنجان، امروز همزمان با سالروز ورود تاریخی امام راحل جمعی از مسئولان، ایثارگران، جانبازان و خانواده‌های معظم شهدا طی حضور در بیت امام جمعه و دیدار با حجت الاسلام علی خاتمی با آرمان‌های امام، انقلاب و شهدا تجدید بیعت کردند.
به گزارش ایثار واحد زنجان، حجت الاسلام علی خاتمی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان در دیدار با جمعی از مدیران، مسئولان و خانواده‌های شاهد و ایثارگر دوران انقلاب و هشت سال دفاع مقدس با اشاره به اینکه استان زنجان دیار غواصان دریادل است و سهم مردم آن در پیروزی انقلاب برجسته و ارزشمند است، اظهار کرد: استان زنجان در دوران انقلاب نزدیک به 30 شهید را تقدیم کرده است در واقع وجود این شهدا سند افتخار استان زنجان در دوران انقلاب است.
وی اضافه کرد: 3 هزار شهید نیز در دوران دفاع مقدس برای حفظ این انقلاب جان خود را فدا کرده و در سال‌های گذشته نیز شهدای شاخصی از جمله شهدای هسته‌ای و مدافع حرم در این راه از خود گذشتگی کردند.
نماینده ولی فقیه در استان در بخشی از سخنان خود به جایگاه مقام معظم رهبری اشاره کرده و افزود: مقام معظم رهبری بزرگ شده مکتب 40 ساله بنیانگذار جمهوری اسلامی هستند. پس راه امام خمینی(ره) با عنایت پروردگار و رهبری‌های امام خامنه‌ای ادامه دارد.
 
در بخشی حنیفه‌لو یکی از شاعران زنجانی شعری در باب انقلاب سرود.
همچنین گروه سرود مسجد امام حسن مجتبی(ع) نیز با اجرای چند قطعه محفل را انقلابی‌تر کردند.
 
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 234257