داخلی صفحه گلستان خبر
 
رئیس دفتر و مسئول روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان عنوان کرد:
کسب مقام سومی اجلاس سرا سری نماز توسط کارشناس بنیاد گلستان
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۰
رئیس دفتر و مسئول روابط عمومی بنیاد گلستان از کسب رتبه سوم فراخوان بیست و سومین اجلاس سرا سری نماز در بخش طرح‌های گرافیکی «پوستر» توسط «محمد عزیزی» مسئول دفتر و کارشناس روابط عمومی این استان خبر داد.
کسب مقام سومی اجلاس سرا سری نماز توسط کارشناس بنیاد گلستان
 
به گزارش ایثار واحد گلستان، علیرضا آب باریکی رئیس دفتر و مسئول روابط عمومی بنیاد اظهار داشت: طی آیینی پنجشنبه 12 بهمن‌ماه 96 در محل نمازخانه بنیاد علی‌اصغر فاضلی مدیرکل بنیاد به همراه مسعود دریس مدیر امور استان‌های ستاد اقامه نماز کشور و قاسم محمدی مدیر ستاد اقامه نماز استان از محمد عزیزی مسئول دفتر مدیرکل و کارشناس روابط عمومی بنیاد تقدیر به عمل آمد.
وی با اشاره به ترویج فرهنگ نورانی نماز در ایجاد فضای امن اجتماعی افزود: نماز یکی از موضوعات مهمی است که مانند فرهنگ ایثار و شهادت همه بزرگان و حماسه‌سازان به آن اشاره دارند و نیازمند تأمل و تدبر همراه با ایجاد خلاقیت و نوآوری‌های جدید در این زمینه است.
آب باریکی بیان داشت: در این راستا کارکنان بنیاد مشارکت حداکثری در بیست و سومین جشنواره اجلاس سرا سری نماز نموده و از دستگاه و کارکنان بنیاد گلستان نیز به‌صورت جداگانه با لوح سپاس تقدیر به عمل آمد.

وی خاطرنشان کرد: دراین‌بین محمد عزیزی کارشناس روابط عمومی بنیاد در این جشنواره در حوزه طرح‌های گرافیکی «پوستر» با عنوان «سلاح مؤمن» موفق به کسب رتبه سوم کشوری شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 234290
 


 
 
روز پرستار و همسر جانبازان
 

نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر ...