ملاقات مردمي مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران در حاشيه نمازجمعه
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۷
مدیرکل بنیاد استان در دیدار مردمی در حاشیه نماز جمعه به مناسبت دهه مبارک فجر گفت: تمام همت بنیاد بر آن است که گره از مشکلات خانواده‌های شاهد و ایثارگر باز کند چراکه انقلاب اسلامی ایران حاصل مجاهدت‌های این عزیزان است.
 
به گزارش «ایثار» واحد چهارمحال و بختیاری: هم‌زمان با آغاز دهه مبارک فجر جمعه 13 بهمن 1396 دیدار مردمی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با جامعهٔ ایثارگری در مصلای امام خمینی (ره) شهرکرد برگزار شد.
در این دیدارها که در حاشیه نماز جمعه صورت گرفت فریبرز نجفی از نزدیک با خانواده معزز شاهد و ایثارگر ملاقات نمود و از مشکلات آن‌ها باخبر شد.
فریبرز نجفی گفت: با توجه به فرارسیدن ایام‌الله دهه فجر، تمام همت بنیاد بر آن است که گره از مشکلات خانواده‌های شاهد و ایثارگر باز کند چراکه انقلاب اسلامی ایران حاصل مجاهدت‌های این عزیزان است و آن‌ها در به ثمر رسانیدن این انقلاب مهم‌ترین نقش را داشتند.
وی افزود: به مناسبت این ایام بنیاد استان و تمام شهرستان‌ها در راستای احیای یاد و خاطره شهدا برنامه‌های جامع و منسجمی طرح‌ریزی نموده که هم‌اکنون در تمام استان در حال اجراست.
وی در ادامه گفت: با توجه به فرموده حضرت امام (ره) انقلاب ما انفجار نور بود بنابراین تمام برنامه‌هایی که در راستای گرامیداشت یاد و خاطره این ایام به‌خصوص شهدایی که قبل از پیروزی انقلاب خون خود را برای به ثمر رساندن این نهال فدا کردند، باید هرچه باشکوه‌تر و باعظمت‌تر برگزار شود.
وی در پایان در جهت رفع مشکلات این عزیزان و تسریع در روند حل آن‌ها دستورات لازم را صادر کرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 234338