تجليل و قدرداني از جانباز دوران انقلاب در شهرستان فارسان
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۶
مدیرکل بنیاد استان طی سخنانی در دیدار با جانباز انقلاب، جانبازان و ایثارگران را متعلق به خانواده بزرگ بنیاد دانست و گفت: نبایستی مسائل حاشیه‌ای باعث کناره‌گیری این قشر عزیز از حضور درصحنه انقلاب باشد.
 
به گزارش «ایثار» واحد چهارمحال و بختیاری: هم‌زمان با آغاز ایام‌الله دهه مبارک فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، در جهت قدردانی از مبارزان و تلاشگران عرصهٔ مبارزه علیه استبداد، پنجشنبه 12 بهمن 1396 در اولین روز از بزرگداشت دهه فجر با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، معاون فرهنگی و اجتماعی بنیاد، رئیس بنیاد شهرستان فارسان و رئیس اداره فرهنگ و تبلیغات اسلامی این شهرستان از اولین جانباز دوران انقلاب شهرستان آقای علی‌رضایی دیدار و با اهدای لوح سپاس از ایشان قدردانی به عمل آمد.
فریبرز نجفی طی سخنانی جانبازان و ایثارگران دوران انقلاب را متعلق به خانواده بزرگ بنیاد دانست و گفت: نبایستی مسائل حاشیه‌ای باعث کناره‌گیری این قشر عزیز از حضور درصحنه انقلاب باشد.
وی در ادامه گفت: انقلاب اسلامی ایران مرهون رشادت‌ها و جان‌فشانی این عزیزان است چراکه در آن زمان باوجوداینکه کسی باور نداشت روزی انقلاب اسلامی ایران به پیروزی رسد اما افراد با اخلاصی وجود داشتند که با در دست گرفتن جان و مال خود علیه حکومت استبداد شعار سر داده و به مبارزه پرداختند.
لازم به ذکراست آقای علی‌رضایی متولد ۱۳۲۰ ازمبارزان علیه رژیم پهلوی بود که در روز ورود حضرت امام خمینی و در حین مراسم جشن ورود حضرت امام به همراه تعدادی دیگرازانقلابیون مورد تهاجم چماق داران رژیم پهلوی قرار گرفت که نامبرده از ناحیه سر بشدت مصدوم و مبارز دیگر شهید قربانعلی داوودی در همان روزبه فیض عظیم شهادت نائل شد ۰
کد مطلب: 234359