هم‌زمان با دهه فجر صورت گرفت؛
اجرای طرح “شمیم شاهدان” در اسلامشهر/ دیدار با خانواده شهدا از برنامه‌های ثابت دولت است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۸
هم‌زمان با دهه فجر و در راستای اجرای طرح شمیم شاهدان مسئولان بنیاد شهید شهرستان‌های استان تهران با دو خانواده شهید شهرستان اسلامشهر دیدار کردند.
اجرای طرح “شمیم شاهدان” در اسلامشهر/ دیدار با خانواده شهدا از برنامه‌های ثابت دولت است
 
به گزارش خبرنگار اسلامشهرخبر، هم‌زمان با ایام‌الله دهه فجر و در راستای اجرای طرح شمیم شاهدان جمعی از مسئولان بنیاد شهید شهرستان استان تهران با فرزند شهید قدیر علی نوری و شهید جعفر اسکافی از شهدای ساکن در شهر واوان و فرزند شهید سرخان هاشمی ساکن در منطقه قائمیه دیدار کردند.

نادر نصیری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران بابیان اینکه دیدار با خانواده شهدا توصیه مقام معظم رهبری و حجت‌الاسلام شهیدی نماینده ولی‌فقیه در بنیاد شهید است گفت: همه فرزندان شهدای شهرستان استان تهران طرح شمیم شاهدان مشمول این طرح هستند.

وی تأکید کرد: مقام معظم رهبری باوجود همه مشغله دیدار با خانواده شهید را در برنامه‌های خوددارند همچنین یکی از برنامه‌های ثابت و ماهیانه دولت یازدهم و دوازدهم نیز دیدار با خانواده شهداست.

در این دیدار فرزندان شهدای هشت سال دفاع مقدس به بیان مشکلات خود درزمینهٔ اشتغال، مسکن، هدیه ازدواج و مشکلات رفاهی پرداختند، نصیری نیز متناسب با مشکل دستورات لازم را صادر کرد.

قابل‌ذکر است در طرح شمیم شاهدان قرار است دیدارهای مستمری با فرزندان شهدای هشت سال دفاع مقدس که در شهرستان‌های استان تهران ساکن هستند صورت گیرد تا علاوه بر زنده نگه داشتن یاد و خاطر شهدا، گامی مؤثر درزمینهٔ رفع مشکلات آنان صورت گیرد.

در این دیدارها رجبی معاون تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران، عسگریان رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران اسلامشهر حضور داشتند.
کد مطلب: 234461