سعیدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بشرویه:
شهدای ما تربیت یافتگان مکتب امام خمینی(ره ) بودند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۶
سعیدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بشرویه: شهدای ما تربیت یافتگان مکتب امام خمینی(ره) بودند و با پیروی از ولایت فقیه به اوج سعادت رسیدند
شهدای ما تربیت یافتگان مکتب امام خمینی(ره ) بودند
 
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی، به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بشرویه و با همکاری هیئت رزمنگان اسلام، گردهمایی رزمندگان و گرامیداشت شهدای فصل زمستان درمحل حسینیه گلزار شهدای شهر  بشرویه برگزار گردید. 
سعیدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بشرویه ضمن گرامیداشت ایام الله دهه مبارکه فجر و تسلیت به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)، با اشاره به ایثارگری رزمندگان انقلابی افزود: انقلاب اسلامی با خون شهدای گرانقدر و ایثارگری رزمندگان به ثمر رسیده است.
وی به جایگاه والای شهدا اشاره کرد و افزود: والاترین مقامی که خداوند به شهدا عنایت کرده آیه شریفه ای است که در سوره آل عمران یادآور شده که شهدا زنده اند و نزد پروردگارشان روزی می خورند.
سعیدی گفت: شهدا کسانی هستند که با ریخته شدن اولین قطره خون آنان گناهانشان بخشیده می شود و این جایگاه بزرگ به واسطه عملکرد الهی آنان است.
وی با اشاره به ویژگی برجسته شهدا گفت: از جمله خصوصیات و ویژگی شهدا این است که آنان به اوج عبودیت و بندگی خداوند رسیدند چرا که رزمندگان اسلام از خواب شیرین خود می گذشتند و سختی را به جان خریدند تا در نیمه های شب با نجواهای شبانه و دعاهای خود، از خداوند شهادتِ در راه رضای الهی را طلب می کردند.
وی با تاکید بر اهمیت عمل به واجبات الهی گفت: در جبهه ها حرفی بجز اخلاص، انجام واجبات دینی، برپایی نماز و رضای الهی نبود و اگر می خواهیم مدیون شهدا نباشیم باید راه شهدا را دنبال کنیم.
وی در پایان صحبت های خویش گفت: شهدای ما تربیت یافتگان مکتب امام خمینی(ره) بودند و با پیروی از ولایت فقیه به اوج سعادت رسیدند.
قرائت دعای کمیل، پخش کلیپ و مداحی در وصف شهدا و خاطره گویی رزمندگان از دیگر برنامه های معنوی این مراسم باشکوه نیز بود.
کد مطلب: 234478