داخلی صفحه بوشهر خبر
 
گلزار شهدای خارگ سندی از پایداری و مقاومت این جزیره است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۱۳
فرمانده ناحیه مقاومت ثارالله خارگ گفت: گلزار شهدای خارگ سندی از پایداری و مقاومت این جزیره در همه روزهای دفاع مقدس است.
گلزار شهدای خارگ سندی از پایداری و مقاومت این جزیره است
 
به گزارش «ایثار بوشهر» به نقل از مهر؛ سرهنگ سیروس حیاتی در مراسم غبارروبی گلزار شهدای جزیره خارگ اظهار داشت: شاخص‌های انقلابی گری و انقلابی بودن، انقلابی ماندن است، باید به ارزش‌های اصلی و اساسی انقلاب اسلامی پایبند بود، یکی از شاخص‌های اصلی انقلابی گری اعتقاد عمیق به محور بودن مردم در تمامی امور است.
وی افزود: اسلام آمریکایی امروزه در مقابل اسلام ناب قرار گرفته است، فتنه‌های اخیر نشان از اوج اسلام ستیزی آمریکای جنایتکار بر علیه ایران اسلامی است. امام خمینی (ره) یک الگوی کامل در تقوای سیاسی و دینی بود.
فرمانده سپاه خارگ تصریح کرد: باید برنامه‌های دهه مبارک فجر در مدارس جزیره خارگ پر رنگ برگزار شود، برای دانش آموزان و دانشجویان باید لحظه به لحظه وقوع انقلاب اسلامی به‌صورت مستند روایت شود.
حیاتی تصریح کرد: با وحدت و یکپارچگی می‌توانیم زمینه‌ساز ترویج و انتقال عمل جهادی در سطح جامعه و به ویژه نسل آینده شویم. این انقلاب متعلق به مردم است، هر جا با همدلی و همفکری مردم ایران اسلامی وارد عرصه شدیم، این خدمت جهادی بوده و تسریع در انجام آن را به خوبی مشاهده کردیم.
وی با اشاره به رشادت‌های اهالی شریف جزیره خارگ در دوران انقلاب و هشت سال دفاع مقدس خاطرنشان کرد: اهالی شریف خارگ در خط مقدم نظامی و اقتصادی ایران اسلامی حضور دارند و این مردم مقاوم و ایثارگر همیشه همراه نظام مقدس انقلاب اسلامی ایران بوده و خواهند بود،
فرمانده ناحیه مقاومت ثارالله خارگ بیان کرد: گلزار شهدای خارگ سندی از پایداری و مقاومت این جزیره در همه روزهای دفاع مقدس است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 234494