داخلی صفحه بوشهر خبر
 
به مناسبت دهه مبارک فجر؛
مسابقه دوومیدانی جانبازان و معلولان در گناوه برگزار شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۱۸
رئیس هیئت ورزش‌های جانبازان و معلولان استان بوشهر گفت: مسابقه دو و میدانی جانبازان و معلولان در گناوه برگزار شد.
مسابقه دوومیدانی جانبازان و معلولان در گناوه برگزار شد
 
به گزارش «ایثار بوشهر» به نقل از مهر؛ ابراهیم بحرانی در حاشیه مسابقه دو و میدانی معلولان در گناوه اظهار داشت: توسعه برنامه‌های ورزشی ویژه جانبازان و معلولان را به صورت جدی در دستور کار داریم.
وی اضافه کرد: به مناسبت ایام‌الله مبارک دهه فجر در ۱۲ بهمن ماه مسابقه دو و میدانی در ورزشگاه شهر گناوه در رشته‌های دو ۱۰۰ متر و ۲۰۰ متر، پرتاب وزنه و توپ تنیس ویژه آقایان و بانوان با ۱۵۰ نفر برگزار شد که در پایان به همه شرکت کنندگان و نفرات برتر جوایزی اهدا شد.
رئیس هیئت ورزش‌های جانبازان و معلولان استان بوشهر افزود: ورزش بر سلامت جسم و روان تأثیر بسزایی دارد که ورزش همگانی و تحرکات بدنی، یکی از مهم‌ترین عوامل تأثیرگذار بر سلامت معلولان است و باید به آن توجه ویژه‌ای شود.
وی خاطرنشان کرد: برنامه‌های هیئت ورزش‌های جانبازان و معلولان استان بوشهر هم‌زمان با رویکرد توسعه ورزش قهرمانی، در بخش همگانی نیز دنبال می‌شود و در همین راستا جشنواره همگانی دهه فجر با محوریت ورزش همگانی در استان با رشته‌های تنیس روی میز، ویلچرانی، کوه روی و دو میدانی و تیراندازی برگزار شد.
بحرانی افزود: این همایش به منظور جذب حداکثری جانبازان و معلولان به سوی ورزش همگانی برگزار می‌شود و قرار است این همایش در دو بخش فرهنگی و ورزشی برگزار شود و معلولانی که کمتر در فضاهای ورزشی حضور پیدا می‌کنند با ورزش انس بیشتری پیدا کنند.
وی گفت: مسابقات ورزشی در نظر گرفته شده برای جانبازان و معلولان حاضر در این مراسم در سطح همگانی و در رشته‌های دارت، فریزبی، مدیسنبال، ویلچرانی، طناب کشی، پرتاب توپ به داخل سبد، دو و میدانی با شور و نشاط ویژه‌ای برگزار شد.

انتهای پیام/
کد مطلب: 234495
 


 
 
فرهنگ ایثار و شهادت ضامن تحقق آرمان‌های انقلاب و مقوم انسجام اجتماعی
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...