داخلی صفحه بوشهر خبر
 
مسئولان دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر با شهدا تجدید میثاق کردند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۲۳
هم‌زمان با سومین روز دهه مبارک فجر، مسئولان و کارکنان دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر با حضور در بهشت صادق شهر بوشهر با شهدا تجدید میثاق کردند.
مسئولان دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر با شهدا تجدید میثاق کردند
 
به گزارش «ایثار بوشهر» به نقل از مهر؛ رئیس دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر در این آئین در گفت‌وگو با خبرنگار مهر ضمن تبریک فرا رسیدن دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی اظهار داشت: شهیدان ما الگوهای تمام عیار و کامل برای نسل امروز کشور هستند.
اکبر مولایی گفت: نیاز است تا جوانان و به ویژه دانشجویان ما با مطالعه دقیق سیره شهدا آن‌ها را سرمشق خود قرار داده و در این دوره شایسته است در حوزه علمی همواره برای سربلندی نام ایران در عرصه جهانی تلاش کنند.
مولایی تصریح کرد: امنیت، آسایش و پیشرفت‌های سترگ علمی امروز خود را مرهون ازخودگذشگی و ایثار شهدا هستیم و همگان باید در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه بکوشیم.
وی در ادامه با اشاره به شهدای دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر ادامه داد: دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر ۶ شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است و این مهم برای ما مایه افتخار است.
رئیس دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر گفت: امیدواریم که بتوانیم همواره در مسیر شهدا گام برداریم و با تلاش روزافزون در امر سازندگی و پیشرفت کشورمان رهروان شایسته راه شهدا بوده و مجاهدت‌های آن‌ها را گرامی داریم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 234497