​همسران جانبازان نیمه پنهان ایثارگری هستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۳
مديركل بنياد استان در نشست صمیمی با جانبازان ضايعه نخاعي و خانواده آنها با بیان اینکه: بیشترین مشقت در این چند دهه متوجه همسران جانبازان بوده است گفت: همسران جانبازان نیمه پنهان ایثارگری هستند
 
به گزارش «ایثار» واحد چهارمحال و بختیاری: شب گذشته هم‌زمان با سومین روز از ایام‌الله دهه مبارک فجر، نشست مشترک مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران و فرمانده تیپ 44 حضرت قمر بنی‌هاشم (ع) با جانبازان ضایعه نخاعی استان و خانواده‌های آن‌ها در مجتمع فرهنگی لاله انجام شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در این نشست صمیمی گفت: افتخار می‌کنیم که خادم کوچکی برای ایثارگران هستیم و خدا را شاکریم که گره کوچکی از کار این عزیزان به‌وسیله ما گشوده می‌شود.
فریبرز نجفی ضمن تقدیر از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به خاطر همکاری با بنیاد در ارائه خدمات به جانبازان گفت: در بحث خدماتی که تاکنون به جانبازان ارائه‌شده، سپاه نقش مهمی ایفا کرده است.
نجفی بابیان اینکه بیشترین مشقت در این چند دهه متوجه همسران جانبازان بوده است گفت: همسران جانبازان نیمه پنهان ایثارگری هستند.
وی در پایان افزود: ما اذعان داریم که نتوانسته‌ایم آن‌گونه که شایسته جانبازان و خانواده آن‌هاست به آن‌ها خدمت‌رسانی کنیم اما تمام همت و تلاش ما برای خدمت شایسته به این عزیزان است.
سردار علی‌محمد اکبری فرمانده تیپ 44 حضرت قمر بنی‌هاشم (ع) استان گفت: همسران جانبازان در کنار خود جانباز سختی‌کشیده‌اند و اگر این همسران باوفا نبودند چه‌بسا مشکلات بسیاری دامن‌گیر جانبازان می‌شد.
وی افزود شهدا و ایثارگران دوران انقلاب و دفاع مقدس بودند که با فداکاری خود توانستند پرچم این نظام مقدس را در تمام دنیا افتخارآفرین نمایند و امروز اگر در جبهه‌های مقاومت پیروزی نصیب سپاه اسلام شده است به خاطر الگو گیری از شهدا و جنگ هشت سال دفاع مقدس است.
در پایان مراسم از جانبازان تجلیل بعمل آمد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 234512