داخلی صفحه قم خبر
 
​مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران قم: خون شهدا ضامن بقای انقلاب اسلامی است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۴
مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قم همزمان با دهه فجر در دیدار با پنج خانواده شهید استان قم گفت: خون شهدا ضامن بقای انقلاب اسلامی است،‌ همین ایثارگری ها تمامی نقشه ها و دسیسه های دشمنان را خنثی می سازد.
​مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران قم: خون شهدا ضامن بقای انقلاب اسلامی است
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان قم،‌ سردار سید جواد هاشمی افزود: ملت ایران با همین روحیه ایثارگری و شهادت طلبی در مقابل رژیم تا دندان مسلح ایستاد و رژیم 2500ساله شاهنشاهی را متلاشی ساخت،‌ ملت با همین روحیه و با وجود نداشتن تجهیزات نظامی در دوران هشت سال دفاع مقدس در برابر ابر قدرتهای دنیا ایستاد و پیروز میدان شد،‌ و در طول چهار دهه ملت ایثارگر و شهادت طلب ایران در برابر تمامی توطئه ها و دسیسه ها و تحریم ها که هر کدام برای از بین بردن یک نظام کافی بود، ایستاده و سربلند در مسیر پیشرفت و تعالی قرار گرفته است.   
 وی ادامه داد: امروز دشمنان در برابر ایستادگی و پایداری و ایثار این ملت نا امید و مایوس شده و ملتهای آزاده نیز در برابر این روحیه مباهات نموده و از انقلاب اسلامی ایران الگو گرفته و این نظام اسلامی را مایه دلگرمی و چشم امید خود می دانند.
 وی اضافه کرد: خانواده شهدا مایه عزت و آبروی این نظام هستند و ملت ایران همواره مدیون ایثار و صبر و پایداری این عزیزان است و قدردان این ایثارگری ها می باشد.
 سردار هاشمی خاطر نشان کرد: ایام الله دهه فجر فرصتی برای تکریم خاندان ایثار و شهادت،‌ احیای فرهنگ ایثار و شهادت و گرامی داشت یاد و خاطره شهدا است.
مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران در شامگاه دومین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی با خانواده سه شهید سلیمانیان،‌ خانواده شهیدان ماشاء اللهی، ‌شهید محمد رضا شفیعی،‌ شهید خرم نژاد و شهید هاشمی نسب دیدار کرد.
اتمام پیام/
کد مطلب: 234514