داخلی صفحه ایلام خبر
 
به مناسبت دهه فجر
دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران ملکشاهی
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۲
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ملکشاهی،‌ به مناسبت دهه فجر با خانواده معظم شهدا و ایثارگران شهرستان ملکشاهی دیدار کرد.
دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران ملکشاهی
 
به گزارش ایثار «ملکشاهی» خیدان جواهری رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ملکشاهی در این دیدارها با تبریک ایام‌الله دهه مبارک فجر سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گفت: ایام‌الله دهه فجر مهم‌ترین روزهای تاریخ کشور است که انقلاب اسلامی در آن نقش گرفته است.
جواهری اظهار داشت: آنچه باید در دهه فجر پیش‌بینی شود تبیین ارزش‌های حضرت امام راحل و بازخوانی و نشر گفتمان انقلاب اسلامی است که باید موردعنایت قرار گیرد.
وی گفت: ایام‌الله دهه فجر بیانگر عزم و خواست خداوند است که برخلاف اراده معمول بشری تحقق یافت.
رئیس بنیاد ملکشاهی بابیان اینکه همه مسئولان و مردم باید قدردان این نظام و خانواده‌ای معظم شهدا و جانبازان باشند اظهار داشت: قشرهای مختلف ملت ایران با حضور یکپارچه خود نقش بسزایی در پیروزی انقلاب اسلامی داشتند و این نظام و انقلاب متعلق به گروه جریان حزب یا تشکل خاصی نیست.
وی افزود: جانبازان سند زنده دوران دفاع مقدس هستند و وجود آنان در بین جامعه مایه خیر و برکت است.
خیدان جواهری خاطرنشان کرد: خانواده‌های شهدا به فرموده رهبر معظم انقلاب صاحبان وارثان اصلی انقلاب اسلامی هستند و امروز در سالگرد پیروزی انقلاب بر خود واجب می‌دانیم که قدردان و سپاسگزار کسانی باشیم که در مقاطع حساس تاریخ انقلاب باجان و مال خود برای حفظ نظام و اعتلای ارزش‌های اسلامی سرمایه‌گذاری معنوی کرده‌اند و هیچ‌گونه چشم‌داشتی ندارند و بر عهد و پیمانی که با امام (ره) و آرمانه‌ای والای او بسته‌اند وفادار مانده‌اند.
وی بیان کرد: به برکت همین روحیه شهادت‌طلبی، نظام ما تاکنون مقاطع حساسی را پشت سر گذاشته است و تا زمانی که این روحیه در جامعه زنده و ماندگار است هیچ قدرتی نمی‌تواند به کشور و نظام اسلامی لطمه‌ای وارد نماید.
جواهری گفت: در سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی قدردانی و سپاس از ایثارگرانی که با ایثار و فداکاری خود در طول چهار دهه گذشته از نظام و انقلاب اسلامی پاسداری نموده‌اند وظیفه همگان است و این ایام بهترین فرصت برای تشکر و قدردانی از جامعه ایثارگری است.
انتهای پیام/
 
 
کد مطلب: 234556