داخلی صفحه مرکزی خبر
 
خبرگزاری آریا:
بازديد استاندار و مديرکل بنياد استان مرکزي از مجتمع ايثار
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۵
خبرگزاري آريا- استاندار مرکزي به همراه مدير کل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مرکزي از مجتمع فرهنگي، ورزشي و توانبخشي ايثار بازديد کردند.
 
به گزارش خبرگزاري آريا، استاندار مرکزي از پروژه بزرگ مجتمع فرهنگي ورزشي توانبخشي ايثار مرکزي بازديد كرد و اظهار داشت: با توجه به موقعيت جغرافيايي خوب مجتمع و نياز ايثارگران به اين مجتمع فرهنگي ورزشي و توانبخشي، منابع مالي براي اتمام و به نتيجه رساندن اين مجتمع تأمين مي شود.
سيد علي آقازاده پس از بازديد بخش‌هاي مختلف مجتمع توانبخشي ايثار به پيمانکاران اين پروژه گفت: نسبت به تأمين امكانات و نياز جامعه معزز ايثارگري كه سرمايه‌هاي نظام هستند با تمام قوت و امكانات ورود پيدا کنيد و با تمام توان طرح را تا ايام الله دهه فجر به اتمام رسانيد.
در ادامه مديرکل بنياد مرکزي اظهار داشت: مجتمع فرهنگي، ورزشي و توانبخشي ايثار استان مرکزي در زميني به مساحت 7 هزار متر مربع و با زيربناي 12 هزار مترمربع در خيابان هپکو خيابان نواب صفوي احداث شده و داراي يک فاز و در شش ساختمان با پيشرفت 91 درصدي در بخش‌هاي درماني، ورزشي، فرهنگي، رفاهي و آموزشي، براي خدمات رساني به جامعه ايثارگري و عموم مردم در حال ساخت است که با توجه به اتمام طرح نيازمند اعتبار بيشتري است.
محمدصادق دوخائي گفت: بايد در اتمام پروژه ايثار در جهت ارج نهادن به مقام و جايگاه والاي شهدا و خانواده هاي ايثارگران جديت داشت.
وي تاکيد کرد: مجتمع ايثار فضاي خوبي دارد و در استان مرکزي بي‌نظير است و مي‌تواند خدمات خوبي را به ايثارگران و آحاد مردم ارايه دهد.
مديرکل بنياد ادامه داد: دنبال درآمدزايي نيستيم و هدف اصلي که خدمت رساني به ايثارگران است را با جديت دنبال و هر کاري در اين راستا بتوانيم انجام مي دهيم.
دوخائي يکي از مهمترين اهداف اين مجتمع را افزايش رضايتمندي جامعه شاهد و ايثارگري دانست و ابراز اميدواري کرد: با بهره برداري کامل از اين مجتمع گام مهمي در جهت تامين نيازهاي جانبازان و خانواده هاي معظم شهدا و ايثارگران استان برداشته خواهد شد.
گفتني است اين بازديد عصر روز چهارشنبه 22 آذرماه 96 با حضور استاندار و معاون هماهنگي و امور عمراني و رييس سازمان برنامه و بودجه استانداري و مديرکل ورزش و جوانان و اعضاي شوراي اسلامي کلانشهر اراک و مديرکل بنياد و معاونين ستادي و مشاورين و پيمانکاران انجام شد.
کد مطلب: 234579