داخلی صفحه مرکزی خبر
 
خبرگزاری فارس:
اجرای 26 برنامه فرهنگی توسط کمیته ایثارگران ستاد دهه فجر استان مرکزی
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۴
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی از اجرای 26 برنامه فرهنگی توسط کمیته ایثارگران ستاد دهه فجر استان خبر داد.
 
 به گزارش خبرگزاری فارس از اراک، محمدصادق دخایی ظهر امروز در نشست هم‌اندیشی کمیته ایثارگران ستاد دهه فجر استان مرکزی که در بنیاد شهید تشکیل شد، اظهار کرد: در آستانه سی‌و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم و باید بکوشیم برنامه‌های امسال را با کیفیت بهتری نسبت به سال‌های قبل برگزار کنیم.
وی تصریح کرد: با توجه به حوادثی که ماه‌های اخیر در کشور رخ داد و بدخواهان نظام تلاش کردند دیوانگی عده‌ای وطن‌فروش را به پای انقلاب گذاشته و مسائلی همچون نارضایتی مردم از نظام و انقلاب را طراحی و پیاده سازی کنند، باید مردم و مسئولان دست به دست هم داده و با برگزاری برنامه‌های دهه فجر نشان دهند که همچنان به انقلاب خود پایبند بوده و اجازه نخواهد داد دشمنان بین آنان و انقلابشان فاصله ایجاد کند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی با تاکید بر لزوم ارائه و تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در برنامه‌های دهه فجر گفت: سمت و سوی برنامه‌های دهه فجر باید در راستای افزایش آگاهی و ایجاد امید نسبت به آینده انقلاب و نمایش میزان کارآمدی نظام مقدس جمهوری اسلامی باشد.
دخایی از برگزاری 26 برنامه فرهنگی توسط کمیته ایثارگران در ایام الله دهه فجر امسال در شهرهای سراسر استان خبر داد و تصریح کرد: مهمانی لاله‌ها در تاریخ 19 بهمن در گلزار شهدای سراسر استان، سرکشی و دیدار با خانواده‌های معظم شهدای انقلاب اسلامی از مهم‌ترین این برنامه‌ها به شمار می‌رود.
انتهای پیام/87023 
http://markazi.farsnews.com/news/13961027001655
کد مطلب: 234584