داخلی صفحه زنجان خبر
 
دیدار با خانواده شهدا همزمان با گرامیداشت دهه فجر
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۰
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: دیدار با نماینده ولی فقیه در استان زنجان و دیدار با خانواده شهدا از جمله برنامه‌های اجرایی طی دهه فجر است.
 
به گزارش ایثار واحد زنجان به نقل از خبرگزاری بسیج، مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به برگزاری برنامه در عناوین مختلف به مناسبت دهه فجر در زنجان، گفت: امسال نیز مطابق سنوات گذشته برنامه‌های متعددی همزمان با دهه فجر اجرا خواهد شد.
 
رسول احدی با اشاره به اینکه برنامه‌های مناسبتی دهه فجر در قالب روزشمار دهه فجر برگزار خواهد شد، افزود: دیدار با نماینده ولی فقیه در استان زنجان و دیدار با خانواده شهدا از جمله برنامه‌های اجرایی طی دهه فجر است.
 
 وی با اشاره به اینکه افتتاح نمایشگاه عکس در هتلینگ بیمارستان امام حسین (ع) و امید ابهر با حضور مسؤولان کشوری و غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا از جمله این برنامه‌ها است، اظهار داشت: شرکت و حضور جامعه کارگری استان در نماز جمعه از دیگر برنامه‌هایی است که در این ایام اجرا می‌شود.
 
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان دیدار با خانواده کارگران سانحه دیده در کارخانجات و کارگران ساختمانی، برگزاری انواع مسابقات ورزشی مابین کارگران استان ( بانوان و آقایان) و برگزاری و افتتاح نمایشگاهی از دستاوردهای مراکز آموزشی و آموزشگاه‌های آزاد از دیگر برنامه‌های دهه فجر است، تصریح کرد: برگزاری دوره آموزشی پیشگیری از آسیب‌های فضای مجازی در 16 واحد تولیدی،  برگزاری مسابقات ورزشی کارکنان در رشته دارت نیز از دیگر برنامه‌های این ایام است.
 
وی با بیان اینکه افتتاح تولیدی ادوات کشاورزی، افتتاح واحد دامداری و افتتاح واحد گلخانه‌ای از دیگر برنامه‌های اجرایی در طول دهه فجر است، افزود: همچنین بازدید اعضای کمیته کارگری ستاد بزرگداشت دهه فجر از واحدهای تولیدی و دیدار چهره به چهره کارفرمایان و کارگران نیز از دیگر برنامه‌های در نظر گرفته شده برای دهه فجر است.
 
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان همچنین با اشاره به برگزاری مسابقات ورزشی کارگران در رشته فوتبال دستی گفت: نشست هم اندیشی تعدادی از روسای مراکز آموزشی با مدیران آموزشگاه‌های آزاد استان و اختتامیه جشنواره ورزشی کارگران واحدهای تولیدی و صنعتی کارکنان متبوع شهرستان از دیگر برنامه‌هایی است که طی دهه فجر اجرایی می‌شود.
 
وی اضافه کرد: به همین مناسبت و برای هر روز نامی خاص پیش بینی شده است و از 12 بهمن امسال در دست اجرا قرار می گیرد.
 
کد مطلب: 234588